Російські окупанти 14 вересня завдали терористичні удари по Кривому Рогу. Окупанти пошкодили у місті гідротехнічні споруди. Ударів по Кривому Рогу Росія завдала під час повторної масштабної повітряної тривоги. Вона розпочалася близько 17:00, повідомляють Патріоти України.
Кирило Тимошенко – заступник керівника Офісу Президента – заявив, що Росія скоїла терористичний акт проти конкретного міста.
"В Кривий Ріг сьогодні прилетіли попередньо вісім російських крилатих ракет. Сьогодні російські війська направили максимальну кількість своєї зброї на гідротехнічні споруди. Мета очевидна – спроба створити надзвичайну ситуацію", – заявив Тимошенко.
Він додав, що окупантам байдуже: чи люди залишаться без води, чи місто опиниться у воді. Окупантам потрібна паніка українців. Тоді стає важко приймати рішення. Тимошенко наголосив, що саме тому українці не панікують.
Станом на вечір 14 вересня служби ліквідовують наслідки ракетних ударів. Роботу на місці координує військова адміністрація. В оперативному угрупованні військ "Каховка" повідомили, що скоріш за все ворог вдарив по Кривому Рогу ракетами Х-101 з літаків.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою