
Через Маріуполь четвертий день поспіль в західному напряму рухаються великі колони військової техникі окупантів. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його даними, в місті залишається обмежений військовий корпус окупантів збедільшого для охорони потенційних віськових об’єктів (порт, заводи, залізниця). "Настрої окупантів "переможними" не назвати. Покинути вже насиджене місце біля моря заради фронту - не найкраща перспектива", - написав Андрющенко.
Також сьогодні радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що до осені в Маріуполі можуть загинути декілька тисяч осіб через вкрай важку епідеміологічну ситуацію. Він вважає, що епідситуація лишається на високому рівні загрози. В липні очікується загострення ризиків розповсюдження холери, а окупанти заперечують її існування.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...