
Через Маріуполь четвертий день поспіль в західному напряму рухаються великі колони військової техникі окупантів. Про це повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко, передають Патріоти України.
За його даними, в місті залишається обмежений військовий корпус окупантів збедільшого для охорони потенційних віськових об’єктів (порт, заводи, залізниця). "Настрої окупантів "переможними" не назвати. Покинути вже насиджене місце біля моря заради фронту - не найкраща перспектива", - написав Андрющенко.
Також сьогодні радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко заявив, що до осені в Маріуполі можуть загинути декілька тисяч осіб через вкрай важку епідеміологічну ситуацію. Він вважає, що епідситуація лишається на високому рівні загрози. В липні очікується загострення ризиків розповсюдження холери, а окупанти заперечують її існування.
Сили оборони України вночі 25 червня уразили три мости на окупованих територіях, через які росіяни перекидали війська та підвозили боєприпаси, а також інші об'єкти, які використовували окупанти, передають Патріоти України з посиланням на Генеральний шт...
Військово-морські сили Франції перехопили нафтовий танкер Deliver, який ішов транзитом поблизу Сицилії. Про це повідомив президент Емманюель Макрон у соцмережі X, передають Патріоти України. . "Ці нові заходи проти "тіньового флоту", вжиті за кілька д...