
Російські війська біля Курахового Донецької області атакують українські сили колонами техніки. Захисники спалюють їх разом з ворожим десантом, передають Патріоти України з посиланням на представника пресслужби 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади Ореста Дрималовського в ефірі телемарафону.
"Таврійські десантники ніби відкрили портал до пекла окупантам в районі села Костянтинівка під Кураховим, і росіяни продовжують заходити туди цілими колонами фактично. Напередодні наші воїни спалили два танки і три бойові броньовані машини разом з десантом, одну машину пошкодили", - сказав він.
За словами військового, це не перший подібний механізований штурм цього тижня, а третій чи четвертий випадок, коли росіяни застосовують таку велику кількість техніки.
"В понеділок взагалі росіяни добре отримали по зубах: 12 бронемашин втратили, в тому числі модернізовану БМПТ "Термінатор". Наші воїни тривалий час за нею полювали. Вдалося вразити, зупинити, а потім і спалити на полі бою", - зазначив Дрималовський. Він додав, що ситуація біля Курахового дуже напружена, ворог щодня намагається промацувати українську оборону та йде в атаки, щоб ще глибше охопити місто.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....