Окупанти примушують підприємців Херсонщини отримувати "тимчасові дозволи на роботу", - ГУР Міноборони

Російські окупанти в Херсонській області примушують підприємців отримувати тимчасові дозволи на роботу, в разі відмови – бізнес забирають, інформують Патріоти України.

Як повідомляє Головне управління розвідки Міноборони, представники окупаційних адміністрацій в Херсонській області здійснюють об’їзд об’єктів промисловості, першою чергою виробників харчової продукції.

"Їхня мета – примус керівництва та персоналу до співпраці. Група осіб (до 10 чоловіків) у військовій формі ЗС РФ зі зброєю прибуває до офісів комерційних компаній та в ультимативній формі вимагає продовження виробництва продукції. Для цього, за словами рашистів, необхідно "офіційно" оформити свою діяльність за російськими правилами та отримати "тимчасовий дозвіл" на роботу від "військово-цивільних адміністрацій", - зазначають розвідники.

Крім цього, окупанти змушують всі проблемні питання, зокрема – постачання сировини та забезпечення збуту, вирішувати через місцеву комендатуру. Через відмову від співпраці з окупантами можна втратити бізнес. "Власники та працівники підприємств попереджені, що в разі припинення роботи або порушення будь-яких вимог росіян, керівництво і персонал буде змінено. Нових власників і співробітників визначатимуть окупаційні адміністрації з-поміж лояльних до них людей", - сповіщає ГУР МО.

У ГУР розповіли про успіхи таємного проекту "Black Box" - завдав росіянам збитків на $700 мільйонів

понеділок, 5 червень 2023, 14:53

У рамках таємного проекту "Black Box", реалізованого Головним управлінням розвідки Міноборони і Фондом "Повернись живим", російським загарбникам лише протягом останнього місяця вже завдано збитків на суму в понад $700 мільйонів, передають Патріоти Укра...

Прикутий до землі тракторами з українськими прапорами: У WP жорстко висміяли Путіна на карикатурі

понеділок, 5 червень 2023, 14:42

Газета The Washington PosT висміяла російського диктатора Володимира Путіна у новій карикатурі. На ній глава Кремля лежить на землі, прикутий до місця тракторами з українськими прапорами. Ба більше, кінь прив'язаний мотузками поряд з Путіним, передают...