Окупанти розповідають маріупольцям, що місто взяли... "без разрушений и гибели мирных жителей" (фото)

Росіяни розповідають мешканцям Маріуполя, що місто «взяли без руйнувань та загибелі мирних жителів». Пропагандистські газети з таким змістом окупанти роздають у Маріуполі у точках видачі гуманітарної допомоги. Про це розповідає Петро Андрющенко в своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Загарбники пишуть, що російські військові разом із військовими так званої «ДНР» взяли місто нібито без масових руйнувань. І все це «заради збереження життя маріупольців». "90% міста знищено, десятки тисяч убитих людей - і всі "заради маріупольців", - пише Андрющенко.

Черговий крок для посилення міжнародного конфлікту: У Польщі затримали українця через погрози Навроцькому. Що загрожує нашому співвітчизнику?

субота, 27 червень 2026, 18:05

. У Польщі правоохоронці затримали 36-річного громадянина України, якого підозрюють у публічних погрозах на адресу президента країни Кароля Навроцького. Затриманому можуть висунути обвинувачення за статтею Кримінального кодексу Польщі, яка передбачає в...

"Може статись ситуація": Політтехнолог назвав дві умови, які змусять Путіна сісти за стіл переговорів

субота, 27 червень 2026, 17:02

РФ до переговорів можуть змусити дві ключові умови: посилення Збройних Сил України та їхні успіхи на фронті, а також погіршення економічної ситуації в РФ. Про це сказав політтехнолог, кандидат філософських наук. Автор YouTube каналу "Мотив Подорожнього...