Окупанти розповідають маріупольцям, що місто взяли... "без разрушений и гибели мирных жителей" (фото)

Росіяни розповідають мешканцям Маріуполя, що місто «взяли без руйнувань та загибелі мирних жителів». Пропагандистські газети з таким змістом окупанти роздають у Маріуполі у точках видачі гуманітарної допомоги. Про це розповідає Петро Андрющенко в своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України.

Загарбники пишуть, що російські військові разом із військовими так званої «ДНР» взяли місто нібито без масових руйнувань. І все це «заради збереження життя маріупольців». "90% міста знищено, десятки тисяч убитих людей - і всі "заради маріупольців", - пише Андрющенко.

Не такого чекали: Окупація Криму перетворюється для Росії з тріумфу на катастрофу, - The Economist

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:49

Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...

"Стримування вже не таке": Топпосадовець США розкрив "слабкість" Путіна у війні з Україною

п’ятниця, 26 червень 2026, 16:30

Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...