
Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім розповів про те, що у сусідній окупованій Херсонській області росіяни мародерствують "як востаннє". Вони вивозять товари з "Епіцентру" у бік Криму та розуміють, що незабаром територію деокупують.Про це Кім заявив у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.
"Нас обстрілюють з усіх боків. Пишуть, що херсонський "Епіцентр" грабують, вивозять у бік Криму. Шкода, якщо чесно, власників. Але це показник того, що окупанти розуміють, що ми туди прийдемо і крадуть як востаннє", – каже Кім.
Також голова облдержадміністрації повідомив, що невдовзі Україна отримає високоточні ракети. "Україна скоро отримає високоточні ракети "Гермес", і Росія точно скоро отримає високоточні ракети "Гермес". Але є нюанс", – сказав він.
До речі, в окупованій частині Запорізької та Херсонської областей окупанти відключили український мобільний зв'язок. У Херсонській області не підключили також і російський зв'язок, а в Мелітополі Запорізької області СІМ-карти з РФ не дозволяють користуватися інтернетом та дзвонити до інших міст.
Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...
Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...