"Окупанти розуміють, що ми скоро прийдемо": Кім розповів про мародерство росіян у херсонському "Епіцентрі"

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім розповів про те, що у сусідній окупованій Херсонській області росіяни мародерствують "як востаннє". Вони вивозять товари з "Епіцентру" у бік Криму та розуміють, що незабаром територію деокупують.Про це Кім заявив у своєму Telegram-каналі, передають Патріоти України.

"Нас обстрілюють з усіх боків. Пишуть, що херсонський "Епіцентр" грабують, вивозять у бік Криму. Шкода, якщо чесно, власників. Але це показник того, що окупанти розуміють, що ми туди прийдемо і крадуть як востаннє", – каже Кім.

Також голова облдержадміністрації повідомив, що невдовзі Україна отримає високоточні ракети. "Україна скоро отримає високоточні ракети "Гермес", і Росія точно скоро отримає високоточні ракети "Гермес". Але є нюанс", – сказав він.

До речі, в окупованій частині Запорізької та Херсонської областей окупанти відключили український мобільний зв'язок. У Херсонській області не підключили також і російський зв'язок, а в Мелітополі Запорізької області СІМ-карти з РФ не дозволяють користуватися інтернетом та дзвонити до інших міст.

Мадяр не відмовиться притиснути ворога? - Адвокат інкасаторів Ощадбанку у справі "золотого конвою" вимагає арешту Орбана

субота, 27 червень 2026, 14:34

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...