
Російські окупанти атакують українських військових величезною кількістю зброї. Зокрема, на півдні України вороги щодня застосовують боєприпаси з отруйними речовинами, передають Патріоти України.
Речник оперативного угрупування військ (ОУВ) "Таврія" Дмитро Лиховій розповів в ефірі телемарафону, що за минулу добу українські військові на Півдні відбили 3 ворожі штурми. Зокрема, одна атака була Північніше Роботиного у напрямку села Новоданилівка, ще дві – на Лівобережжі Дніпра північніше села Кринки, пише 24 Канал.
Росія застосовує боєприпаси з отруйними речовинами
День у день противник застосовує боєприпаси з отруйними речовинами. З 536 боєприпасів, які вчора було скинуто з коптерів, 11 – було з використанням отруйних речовин. Щодня кількість цих гранат типу К-51 із газом сльозогінної дії перевищує десяток, – заявив речник.
За його словами, Росія такими атаками порушує конвенцію про хімічну зброю. Дмитро Лиховій запевнив, що вся інформація про використання хімічної зброї передається:
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....