
Російські окупанти шукають нові способи, як втекти з війни, і пиячать від страху. Тепер загарбники йдуть у відпустку "за сімейними обставинами", приїжджають додому і на війну більше не повертаються – бо пишуть заяви на звільнення. Про це свідчить телефонна розмова, яку перехопила СБУ.
"У нас усі з*балися, залишилося 6 людей, уявляєш?.. Ніхто не повертається, усі звільняються, усі змотуються", – розповідає дружині рашист, який воює на сході України.
У спецслужбі зазначають, що така тенденція у лавах окупантів спостерігається все частіше. Загарбники дуже бояться атак українських захисників, і щоб приглушити страх, користуються перевіреним "лайфхаком" – пиячать. "Я бухаю… Тому що боюсь. Тут всі бухают", – зізнається росіянин.
"А кому з них страшно, то нагадуємо про "гарячу" телефону лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон. Працює цілодобово для українських і російських номерів", - наголосили в СБУ.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...