
Російські окупанти шукають нові способи, як втекти з війни, і пиячать від страху. Тепер загарбники йдуть у відпустку "за сімейними обставинами", приїжджають додому і на війну більше не повертаються – бо пишуть заяви на звільнення. Про це свідчить телефонна розмова, яку перехопила СБУ.
"У нас усі з*балися, залишилося 6 людей, уявляєш?.. Ніхто не повертається, усі звільняються, усі змотуються", – розповідає дружині рашист, який воює на сході України.
У спецслужбі зазначають, що така тенденція у лавах окупантів спостерігається все частіше. Загарбники дуже бояться атак українських захисників, і щоб приглушити страх, користуються перевіреним "лайфхаком" – пиячать. "Я бухаю… Тому що боюсь. Тут всі бухают", – зізнається росіянин.
"А кому з них страшно, то нагадуємо про "гарячу" телефону лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон. Працює цілодобово для українських і російських номерів", - наголосили в СБУ.
Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...
Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...