
Російські окупанти шукають нові способи, як втекти з війни, і пиячать від страху. Тепер загарбники йдуть у відпустку "за сімейними обставинами", приїжджають додому і на війну більше не повертаються – бо пишуть заяви на звільнення. Про це свідчить телефонна розмова, яку перехопила СБУ.
"У нас усі з*балися, залишилося 6 людей, уявляєш?.. Ніхто не повертається, усі звільняються, усі змотуються", – розповідає дружині рашист, який воює на сході України.
У спецслужбі зазначають, що така тенденція у лавах окупантів спостерігається все частіше. Загарбники дуже бояться атак українських захисників, і щоб приглушити страх, користуються перевіреним "лайфхаком" – пиячать. "Я бухаю… Тому що боюсь. Тут всі бухают", – зізнається росіянин.
"А кому з них страшно, то нагадуємо про "гарячу" телефону лінію 2402. Подзвонивши на неї, можна здатися в полон. Працює цілодобово для українських і російських номерів", - наголосили в СБУ.
Українські безпілотники перетворили Крим, окупований країною-агресором Росією, на зону бойових дій. Зберігати там видимість нормального життя з кожним днем стає дедалі важче. Про це пише The Economist, розповідаючи, як анексований півострів стає для РФ...
Російський диктатор Володимир Путін припустився серйозної помилки, коли почав залякувати Україну та світ ядерною зброєю. Він укотре продемонстрував свою слабкість. Про це заявив очільник Національного управління ядерної безпеки США Брендон Вільямс, пер...