Окупанти скажуть, що "курив за кермом"? В окупованому Старобільську підірвали авто колаборанта, який став "начальником МРЕВ"

У захопленому Старобільську Луганської області підірвали автомобіль з місцевим колаборантом. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай у Telegram, передають Патріоти України.

«В окупованому Старобільську „добрі люди“ підірвали автомобіль з місцевим колаборантом — „начальником МРЕВ“. Він у лікарні», — зазначив голова ОВА.

Він додав, що після підриву окупанти почали бігати та метушитися. «Напевно, орки сьогодні за традицією почнуть пошукові операції партизанів, не знайдуть, скажуть, що колаборант курив за кермом… Не буде вам спокою на нашій землі!» — резюмував Гайдай.


Підозрюють генерала: У Росії шукають 1,5 млн комплектів зниклої військової форми

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:33

На складах пунктів прийому особового складу Збройних сил РФ кудись зникли 1,5 млн комплектів військової форми. Про це повідомив депутат Держдуми від Забайкалля Андрій Гурулєв, передають Патріоти України. "У нас сьогодні проблеми то з формою, то ще з чи...

В ЗСУ офіційно підтвердили звільнення села Торське Донецької області

понеділок, 3 жовтень 2022, 0:29

Спікер Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий підтвердив визволення села Торське Донецької області, передають Патріоти України. "Наші військові взяли село Торське, розташоване на шляху до Кремінної, вражають вогнем артилерії підрозділи супротивника,...