
В Мелітополі в паніці окупанти спалюють мішками документи в приміщенні поліції та вивозять з паспортного столу техніку до Росії. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров в Telegram, передають Патріоти України.
Він заявив, що окупанти "підчищають" за собою майже добу. "У будівлі окупаційної військової поліції - цілий день мішками палять документи", - повідомив він.
Федоров зазначає, що окупанти поспішно пакують техніку паспортного столу і вивозять у Росію: "У Мелітополі комп’ютери і сервери окупаційного паспортного столу взяли безстрокову відпустку. За ними і самі колаборанти-працівники - керівництво попрощалося з ними назавжди", - пожартував він з приводу паніки окупантів і колаборантів, які бояться українського контрнаступу.
При цьому зазначає, що деякі документи спалюють до тла. Також сьогодні у мелітопольській лікарні інтенсивних методів лікування терміновий вечірній зліт "керівництва", де обговорюють хто вже встиг втекти.
Кремль наразі робить те, що сам вважає проявом слабкості: просить про переговори. Глава Міністерства закордонних справ (МЗС) країни-агресорки РФ Сергій Лавров стверджує, що Москва готова «забезпечити безпеку» свого союзника — Білорусі. При цьому Росія ...
У ніч на вівторок, 23 червня, підрозділи Сил безпілотних систем ЗСУ завдали ударів по понад 60 ключових об'єктах противника на тимчасово окупованій території Криму. Про військові досягнення повідомили Сили безпілотних систем ЗСУ та майор Роберт "Мадяр"...