
У Мелітопольському районі російські солдати готуються до оборони під час можливого наступу ЗСУ – будують декілька ліній оборони, підземні міста і бункери. Про це в ефірі національного телемарафону розповів мер Мелітополя Іван Федоров, передають Патріоти України.
"Вони готуються до оборони як Мелітополя, так і окупованої Мелітопольщини. Будуються величезні оборонні споруди. Вже збудували декілька ліній оборони від Василівки до Мелітополя, від Бердянська до Мелітополя. Навіть з боку Херсона почали будувати цілі підземні міста", - сказав він.
Федоров розповів, що у селищі Новомиколаївка окупанти будують підземне місто: вони заривають в землю морські контейнери і намагаються там побудувати бункери.
Окупанти також провели інвентаризацію всіх бомбосховищ в Мелітополі, комунальникам доручили робити там ремонти. Проте їх будуть використовуватись не для захисту цивільного населення, а для російських військових.
За результатами опитування інститутом IBRiS на замовлення Radio ZET, 59,7% поляків не підтримують вступ України до Європейського Союзу. Водночас 35,4% респондентів висловилися за членство України в блоці, найвищий рівень підтримки зафіксували серед виб...
Міністерство оборони Німеччини, ймовірно, відмовляється від проєкту створення найбільшого бойового корабля для Військово-морських сил країни — фрегата класу F126, передають Патріоти України. Як повідомляє Der Spiegel, проєкт зіткнувся з численними затр...