"Окупанти там, як на долоні": Кім пояснив "феномен Чорнобаївки", де масово гинуть російські загарбники

Голова Миколаївської ОДА Віталій Кім пояснив "феномен Чорнобаївки", де українські захисники вже десять разів завдали ударів по позиціях російських окупантів на Херсонщині. Про це Кім розповів УНІАН, передають Патріоти України.

"У Чорнобаївці розташований аеродром, який окупанти зайняли буквально у перші дні війни. Вони почали звозити туди техніку та готувати опорний пункт для подальшого просування. Зокрема, завезли гелікоптери, РСЗВ "Град", РЕБ, ППО тощо. Їх почали обстрілювати наші сили, бо окупанти там, як на долоні. Вони почали звідти відходити. Але вони не встигають відходити і їм постійно прилітає", - сказав Кім. Голова Миколаївської ОДА висловив думку, що доки окупанти звідти не поїдуть, історія повторюватиметься.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...