
Тіла загиблих захисників Маріуполя залишаються за фактом єдиними, які розкладаються на вулицях тимчасово окупованого міста. Загарбники не допускають до останків їхніх рідних, відкрито говорять, що роблять це "на науку та залякування", передають Патріоти України.
Про це розповів радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі. Також він додав, що тіла загиблих бійців росіяни мають намір використати для нової хвилі пропаганди.
"Тому незабаром на нас чекає потужна інформаційна атака з боку ворога. Повинні бути готові. Морально. Це не перша і не остання атака ворога, яка на нас чекає. Як піде – не дивіться. Не звертайте уваги. Нема потреби в цьому, щоб оцінити всю нелюдяність росіян", – зауважив чиновник.
Андрющенко додав, що великий сюжет федеральних каналів РФ вестиме мовлення про те, як поводяться з тілами загиблих. Враховуючи, що більшість останків лежали просто неба все літо та частину осені, уявляти це варварське видовище навіть не варто.
Партизанський рух «АТЕШ» заявив, що в окупаційній адміністрації тимчасово захопленої частини Херсонської області, яку очолює Володимир Сальдо, панують панічні настрої через регулярні удари по військовій логістиці російських сил, передають Патріоти Укра...
Бельгія не входить до числа країн ЄС, які прийняли найбільше українських біженців. Водночас українці, які оселилися там, часто відзначають високий рівень життя, стабільність та відповідний соцзахист. Про це розповіла українка Тетяна Фещенко, передають ...