
Тіла загиблих захисників Маріуполя залишаються за фактом єдиними, які розкладаються на вулицях тимчасово окупованого міста. Загарбники не допускають до останків їхніх рідних, відкрито говорять, що роблять це "на науку та залякування", передають Патріоти України.
Про це розповів радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі. Також він додав, що тіла загиблих бійців росіяни мають намір використати для нової хвилі пропаганди.
"Тому незабаром на нас чекає потужна інформаційна атака з боку ворога. Повинні бути готові. Морально. Це не перша і не остання атака ворога, яка на нас чекає. Як піде – не дивіться. Не звертайте уваги. Нема потреби в цьому, щоб оцінити всю нелюдяність росіян", – зауважив чиновник.
Андрющенко додав, що великий сюжет федеральних каналів РФ вестиме мовлення про те, як поводяться з тілами загиблих. Враховуючи, що більшість останків лежали просто неба все літо та частину осені, уявляти це варварське видовище навіть не варто.
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...
Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...