
Тіла загиблих захисників Маріуполя залишаються за фактом єдиними, які розкладаються на вулицях тимчасово окупованого міста. Загарбники не допускають до останків їхніх рідних, відкрито говорять, що роблять це "на науку та залякування", передають Патріоти України.
Про це розповів радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі. Також він додав, що тіла загиблих бійців росіяни мають намір використати для нової хвилі пропаганди.
"Тому незабаром на нас чекає потужна інформаційна атака з боку ворога. Повинні бути готові. Морально. Це не перша і не остання атака ворога, яка на нас чекає. Як піде – не дивіться. Не звертайте уваги. Нема потреби в цьому, щоб оцінити всю нелюдяність росіян", – зауважив чиновник.
Андрющенко додав, що великий сюжет федеральних каналів РФ вестиме мовлення про те, як поводяться з тілами загиблих. Враховуючи, що більшість останків лежали просто неба все літо та частину осені, уявляти це варварське видовище навіть не варто.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою