
Тіла загиблих захисників Маріуполя залишаються за фактом єдиними, які розкладаються на вулицях тимчасово окупованого міста. Загарбники не допускають до останків їхніх рідних, відкрито говорять, що роблять це "на науку та залякування", передають Патріоти України.
Про це розповів радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі. Також він додав, що тіла загиблих бійців росіяни мають намір використати для нової хвилі пропаганди.
"Тому незабаром на нас чекає потужна інформаційна атака з боку ворога. Повинні бути готові. Морально. Це не перша і не остання атака ворога, яка на нас чекає. Як піде – не дивіться. Не звертайте уваги. Нема потреби в цьому, щоб оцінити всю нелюдяність росіян", – зауважив чиновник.
Андрющенко додав, що великий сюжет федеральних каналів РФ вестиме мовлення про те, як поводяться з тілами загиблих. Враховуючи, що більшість останків лежали просто неба все літо та частину осені, уявляти це варварське видовище навіть не варто.
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...
Росія у Чорному морі наразі може виконувати лише частину раніше доступних завдань. Про це в ефірі українських медіа розповів капітан 1 рангу запасу ВМС ЗСУ Андрій Риженко, передають Патріоти України. За його словами, ще кілька років тому Росія щоденно ...