
Тіла загиблих захисників Маріуполя залишаються за фактом єдиними, які розкладаються на вулицях тимчасово окупованого міста. Загарбники не допускають до останків їхніх рідних, відкрито говорять, що роблять це "на науку та залякування", передають Патріоти України.
Про це розповів радник голови Маріупольської міськради Петро Андрющенко на своєму Telegram-каналі. Також він додав, що тіла загиблих бійців росіяни мають намір використати для нової хвилі пропаганди.
"Тому незабаром на нас чекає потужна інформаційна атака з боку ворога. Повинні бути готові. Морально. Це не перша і не остання атака ворога, яка на нас чекає. Як піде – не дивіться. Не звертайте уваги. Нема потреби в цьому, щоб оцінити всю нелюдяність росіян", – зауважив чиновник.
Андрющенко додав, що великий сюжет федеральних каналів РФ вестиме мовлення про те, як поводяться з тілами загиблих. Враховуючи, що більшість останків лежали просто неба все літо та частину осені, уявляти це варварське видовище навіть не варто.
В окупованій Євпаторії фіксують панічні настрої серед місцевих жителів на тлі гострого дефіциту пального та різкого зростання цін, передають Патріоти України. Про це повідомляють активісти руху “Жовта Стрічка”. За їхніми даними, на низці автозаправок п...
Десятки тисяч добровольців подали заявки на вступ до Бундесверу з початку року. У поточному році армія Німеччини отримала близько 38,5 тис. заявок на службу, що на 24% більше, ніж за аналогічний період минулого року. Кількість нових призначень у німець...