Окупанти у своїх атаках роблять ставку на піхотні вали, однак вікно можливостей для армії РФ закривається, - військовий експерт

Військовий експерт Петро Черник зазначив, що наступ РФ триває, і пояснив, що російські окупаційні війська під час нього роблять ставку на піхотні вали у своїх атаках. Водночас говорити про великі успіхи противника не доводиться, передають Патріоти України.

Про це Черник розповів в ефірі національного телемарафону Єдині новини". За його словами, те, що загарбникам місцями вдалося просунутися на відстань від 11 до 20 км, не є хорошим показником для російського війська, яке позиціонувало себе як "другу армію світу".

Ворог продовжує наступальні дії, однак наші військові тримають оборону, роблячи це якісно та маневрено, чим не дозволяють окупантам досягнути успіхів.

Загалом, на думку Черника, після того, як у листопаді РФ вивела свої підрозділи з правобережжя Херсонської області та кинула їх на схід, ситуація і на півдні, і на Донбасі не зазнала суттєвих змін.

"Водночас не можна недооцінювати ворога, у них є колосальний людський потенціал, і останні тижні боїв говорять про те, що вони роблять ставку саме на піхотні вали. Якщо уважно стежити за статистикою Генштабу, то у росіян менше втрат у техніці, а більше в особовому складі. Між іншим, вчора у них були втрати понад тисячу солдатів та офіцерів", – додав експерт.

Тим часом вікно можливостей для армії РФ закривається і росіяни це усвідомлюють. Водночас потенціал української армії цієї весни суттєво зросте у звʼязку з постачанням партнерами бронетехніки для Сил оборони України. Це, вважає Черник, може стати переломною точкою у війні з Росією.

"Ми продовжимо підтримувати Україну": Представник Британії в ООН заявив, що РФ не вдасться налякати світ ядерною зброєю

субота, 1 квітень 2023, 0:29

Росії не вдасться послабити підтримку України західними партнерами, пропри ядерний шантаж, до якого постійно вдається Кремль. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН, присвяченого обговоренню погроз президента РФ Володимира Путіна щодо розміщення так...

Путін порушив свою обіцянку Китаю та збрехав Сі Цзіньпіну - постпред України в ООН

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:51

Постійний представник України при ООН Сергій Кислиця сказав, що Кремль обманює і зневажає навіть тих, кого оголошує своїми стратегічними партнерами, передають Патріоти України. "Путіну знадобилося лише чотири дні, щоб порушити ще одне зобов'язання, яке...