Окупанти в істериці: ППО Росії не справляється з ситуацією в Криму, тому Москва виводить свою авіацію, - Жданов

Протиповітряна оборона Росії в Криму не справляється з подіями, які відбуваються на окупованому півострові. Тому росіяни змушені виводити бойову авіацію вже на свою територію. Причому загарбники відчувають серйозні проблеми з пілотами. Про це заявив полковник запасу, військовий експерт Олег Жданов, передають Патріоти України.

У інтерв'ю "Главреду" він розповів про те, що військове керівництво РФ дійшло до висновку, згідно з яким бойова авіація в окупованому Криму знаходиться в небезпеці. Системи ППО фактично не можуть протистояти ситуації з вибухами, яка відбувається на півострові.

"Росія зрозуміла, що її авіація в Криму не захищена. Система протиповітряної оборони (ППО) виявилася нездатною протистояти подіям, які відбуваються в Криму", - зазначив Жданов.

На його думку, росіяни виводять авіацію на територію РФ, щоб перемістити її в безпечне місце. При цьому вони зтикаються із серйозними проблемами щодо пілотів. "Росіяни відтягують свою бойову авіацію з українського Криму, щоб її убезпечити. При цьому у них величезні проблеми з пілотами. Втрата кожного пілота - біль для Росії", - підкреслив Олег Жданов.

Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 2 квітня

неділя, 2 квітень 2023, 8:03

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.04.23 складають:

"Несе дуже потужний заряд": Гуменюк розповіла про небезпеку ударів керованими авіаційними бомбами

неділя, 2 квітень 2023, 7:56

Російські загарбники змінили тактику ударів через зменшення запасів ракет. Окупанти вже не можуть завдавати масовані ракетні удари по Україні у такій кількості, як раніше, тож вони часто вони використовують керовані авіаційні бомби. Про це в ефірі "Апо...