Окупанти вбили на Донеччині 19-річного хлопця та 84-річну пенсіонерку (фото)

12 жовтня російські окупанти вбили на Донеччині двох цивільних та поранили ще десятьох. Про це повідомила Донецька обласна прокуратура, передають Патріоти України.

Зокрема, у повідомленні зазначається, що на автодорозі між селами Улакли та Дачне Волноваського району відбулося пряме влучання ворожого FPV-дрону в цивільний автомобіль, у якому загинув 19-річний водій.

Крім того, повідомляється, що російська армія завдала удару по селищу Курахівка Покровського району, внаслідок чого 84-річна пенсіонерка отримала ушкодження, несумісні з життям.

Також у прокуратурі повідомили, що російські війська обстріляли Селидове, де внаслідок влучання засобів ураження були травмовані двоє чоловіків та жінка. Ще одного удару окупанти завдали у місті Сіверськ, де осколкових поранень та мінно-вибухових травм зазнали двоє місцевих жителів віком 23 та 25 років.

У Мирнограді, за даними прокуратури, під час атаки російської армії зазнала поранень подружня пара, що перебувала вдома, а у селищі Шевченко були поранені троє цивільних віком 46, 50 і 73 роки.

Росія втрачає ще одного лояліста в Європі: Президент Сербії Вучич на фоні потужних протестів оголосив про свою відставку

неділя, 28 червень 2026, 20:19

Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...

Росіяни вдарили по столичному фармзаводу "Дарниця"

неділя, 28 червень 2026, 20:05

Під час нічної атаки Росії на Київ 28 червня постраждала фармацевтична компанія "Дарниця". Про це повідомила член стратегічної ради "Дарниці" Катерина Загорій, передають Патріоти України. "З міркувань безпеки та до завершення роботи компетентних служб ...