
Армія країни-агресора Росії вкотре вдарила по Харкову з артилерії. Водночас у російському Бєлгороді заявили про роботу ППО. Відповідна інформація з'явилася у Telegram, передають Патріоти України.
У Харкові були зафіксовані вибухи. "Моніторингові групи повідомляють, що по Харкову та Харківській області працює ЗРК та артилерія. Залишайтесь у укриттях, бережіть себе", – йдеться у повідомленнях.
У цей час з'явилася інформація про вильоти з Бєлгорода. Зокрема, було гучно у Шебекіно. "Шебекинський міськокруг теж голосно. Можливо це так само були вильоти. Точної інформації поки що немає", – писали місцеві пабліки.
Інформацію підтвердив губернатор області В'ячеслав Гладков. Він заявив про роботу ППО. "Над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Оперативні служби уточнюють наслідки на землі", – сказав голова регіону.
Тим часом у пабліках Бєлгорода з'явилися фото уламків, знайдених після роботи ППО.
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...
Колишній прессекретар Російського географічного товариства (РГО), яке очолюють Володимир Путін і Сергій Шойгу, Дмитро Скоробутов дав інтерв'ю російському проєкту "Можем обсудить" і розповів про піар-кампанію Шойгу та травму Путіна, передають Патріоти У...