
Армія країни-агресора Росії вкотре вдарила по Харкову з артилерії. Водночас у російському Бєлгороді заявили про роботу ППО. Відповідна інформація з'явилася у Telegram, передають Патріоти України.
У Харкові були зафіксовані вибухи. "Моніторингові групи повідомляють, що по Харкову та Харківській області працює ЗРК та артилерія. Залишайтесь у укриттях, бережіть себе", – йдеться у повідомленнях.
У цей час з'явилася інформація про вильоти з Бєлгорода. Зокрема, було гучно у Шебекіно. "Шебекинський міськокруг теж голосно. Можливо це так само були вильоти. Точної інформації поки що немає", – писали місцеві пабліки.
Інформацію підтвердив губернатор області В'ячеслав Гладков. Він заявив про роботу ППО. "Над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала наша система ППО. За попередньою інформацією, постраждалих немає. Оперативні служби уточнюють наслідки на землі", – сказав голова регіону.
Тим часом у пабліках Бєлгорода з'явилися фото уламків, знайдених після роботи ППО.
РФ вже три місяці поспіль демонструє свої спроможності щодо завдання масованих ударів по Україні - 600 безпілотників і 70 ракет протягом місяця. Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV висловив дипломат, надзвичайний і повноважний посол України в Респуб...
Президент Сербії Александар Вучич заявив у суботу, що піде у відставку протягом кількох тижнів, і оголосив дострокові президентські та парламентські вибори, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Заява Вучича пролунала після півтора року а...