Окупанти вдарили по Слов'янській ТЕС (фото)

Окупаційні війська Росії 5 травня пʼятьма ракетами завдали удару по Слов'янській ТЕС у місті Миколаївка Донецької області. Про це «Суспільному» розповів заступник начальника Миколаївської міської військової адміністрації Володимир Проскунін, передають Патріоти України.

«Сьогодні 5 травня о 10:35 розпочався обстріл Слов'янської ТЕС Донбасенерго. Під час обстрілу було пошкоджено ряд об'єктів на території станції», – зазначив він.

Він додав, що російські військові завдали удару чотирма касетними ракетами з РСЗВ «Смерч» та однією фугасною. Постраждалих внаслідок обстрілу не має.


Могла збити вже понад 400 повітряних цілей: На озброєнні України засвітилася новітня система ППО

неділя, 28 червень 2026, 6:51

У той час, як російське ППО покладається на зенітно-ракетні комплекси, які не здатні захистити москву, у ЗСУ на озброєнні з'являються нові комплекси. Можливо, вони використовуються на передовій вже три роки, знищили сотні цілей, але вперше про них стал...

Масова втеча: Російські туристи та військові залишають Крим через удари України, - ISW

неділя, 28 червень 2026, 6:24

Через атаки України окупований Крим масово залишають російські туристи та мешканці окупованого півострова, а також військові РФ та співробітники служб безпеки та представники окупаційної влади, передають Патріоти України з посиланням на звіт Інституту...