
Протягом 22 жовтня російська окупаційна армія здійснила дві ракетні атаки Волинської області. Терористи двічі обстріляли об'єкт енергетичної інфраструктури. За попередніми даними, постраждалих немає. Про це у Telegram повідомив голова Волинської обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко, передають Патріоти України.
Інформація щодо руйнування на об'єкті енергетичної інфраструктури уточнюється. Глава ОВА зазначив, що на місці обстрілу вже працюють усі відповідні служби. Також Погуляйко закликав місцевих жителів не публікувати фото та відео з наслідками ворожого обстрілу.
"Ворог знову атакував Волинь. Повторний приліт по об'єкту енергетичної інфраструктури. Інформація про постраждалих та руйнування уточнюється. Наразі працюють усі відповідні служби. Прохання до волинян – не публікуйте і не поширюйте фото та відеоматеріали в соцмережах", – звернувся глава ОВА.
В іспанській Барселоні після закликів місцевої громади українців змінили транслітерацію назви Київ у написі на вітражі всесвітньо відомого храму Саґрада Фамілія, передають Патріоти України з посиланням на наше МЗС. На вітражі Саґрада Фамілія (Sagrada F...
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...