
Російські військові кораблі, у тому числі ракетоносії, здійснюють маневри в акваторії Чорного моря. Мета таких дій окупантів – створити напругу в українському суспільстві й заплутати розвідку. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, виступаючи в ефірі об'єднаного теле- та радіомарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.
Станом на ранок четверга, 1 червня, у Чорному морі перебували три ворожі кораблі з ракетами "Калібр" на борту. "Ворог постійно маніпулює ракетоносіями... Росіяни завели надводний ракетоносій, а залишили лише підводні ракетоносії. Потім ворог повернув надводні ракетоносії", – сказала представниця ОК "Південь". Вона пояснила, що, окрім інших завдань, противник у такий спосіб намагається тримати штучну напругу, тероризувати мешканців України.
Росія поступово втрачає свої позиції, а її економіка вже відчуває наслідки міжнародного тиску. Водночас союзники України наголошують на необхідності посилення санкцій і продовження підтримки Києва, аби остаточно послабити російський режим, передають Па...
Головнокомандувач Збройних сил України Олександр Сирський заявив, що для надійного стримування можливого наступу з території Білорусі Україна має створювати нові військові бригади, передають Патріоти України. За його словами, економія ресурсів на форму...