
Російські військові кораблі, у тому числі ракетоносії, здійснюють маневри в акваторії Чорного моря. Мета таких дій окупантів – створити напругу в українському суспільстві й заплутати розвідку. Про це повідомила керівниця Об'єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк, виступаючи в ефірі об'єднаного теле- та радіомарафону "Єдині новини", передають Патріоти України.
Станом на ранок четверга, 1 червня, у Чорному морі перебували три ворожі кораблі з ракетами "Калібр" на борту. "Ворог постійно маніпулює ракетоносіями... Росіяни завели надводний ракетоносій, а залишили лише підводні ракетоносії. Потім ворог повернув надводні ракетоносії", – сказала представниця ОК "Південь". Вона пояснила, що, окрім інших завдань, противник у такий спосіб намагається тримати штучну напругу, тероризувати мешканців України.
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...
Після ефективної атаки українських БПЛА на Московський НПЗ у Капотні, військове командування РФ розпочало перекидання систем ППО для посилення захисту столиці. Системи евакуюють безпосередньо з лінії фронту в Україні, передають Патріоти України з посил...