"Окупанти відбулися легким переляком. Але лиха біда початок": Арестович розповів деталі бою в Мелітополі

У Мелітополі 18 травня партизани підірвали залізничні шляхи, а не бронепоїзд. Загалом у місті процвітає партизанський рух. Про це в інтерв'ю з Марком Фейгіним розповів радник глави Офісу президента України Олексій Арестович, передають Патріоти України.

Він висловив жаль з приводу того, що не дісталося рашистському потягу. "Російські військові відбулися легким переляком. Але лиха біда початок", – зазначив він.

Після вибуху в місті сталася стрілянина. Дистанційний підрив було здійснено в районі м'ясокомбінату у Мелітополі. "Склад потяга – 10 вагонів, підрив було здійснено під вагоном з особовим складом. За результатами вибуху – пошкоджено дві залізничні колії, бронепотяг зупинено, також зупинено локомотив із 10 цистернами ПММ, що прямував за бронепотягом", – повідомляли захисники Запоріжжя.

Також у бою було знищено двох високопоставлених командирів РФ. Арестович додав, що партизани в регіоні розповсюджують листівки-попередження для окупантів. "Це показує одну важливу річ. Там, де вважалося, що партизанського руху не може буде як такого, він процвітає", – зазначив радник голови ОП.

Сніданок під обстрілом: Бійці ЗСУ показали, як готують їжу на передовій

вівторок, 28 червень 2022, 0:29

Воїни Збройних сил, які захищають Україну на найгарячіших напрямках фронту, встигають не тільки воювати, а й знаходять час для жартів, без яких, кажуть, на війні неможливо. Вони поділилися позитивними кадрами із приготування сніданку, передають Патріот...