
15 травня з Сєвєродонецька Луганської області змогли вивезти 10 людей, а на шляху автомобіль потрапив під обстріл російських військ. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Сергій Гайдай у Telegram, передають Патріоти України.
"Вивезли 10 людей, з них чотири дитини та двоє маломобільних. У Сєвєродонецьку росіяни лякають населення та руйнують будинки. Охочих виїхати більшає. Патрульні поліцейські змогли забрати 10 людей, автомобіль потрапив під обстріл. На щастя, без постраждалих, швидко проскочили", - написав голова ОДА.
Гайдай підкреслив, що люди в безпеці.
15 травня голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай назвав основні плани дій рашистів у Луганській області. За його словами, фашисти хочуть наступати в районі Попасної, а також захопити Сєвєродонецьк.
При цьому Гайдай нагадав, що армія РФ вже третій місяць не здатна пробитися з боку Рубіжного.
"У них є певні успіхи, але тільки тоді, коли в результаті щодобового обстрілу територій населених пунктів вони руйнують повністю села і потроху просуваються по руїнах, і це вони називають величезним успіхом", - зазначив Гайдай.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...