У армії РФ почастішали випадки, коли солдати не лише відмовляються виконувати накази щодо штурмових дій, а й повністю ігнорують команди та перестають виходити на зв’язок із керівництвом. Про це у середу, 5 листопада, повідомило Головне управління розвідки у Telegram, передають Патріоти України.
У ГУР опублікували нове перехоплення розмов російських окупантів на одному з гарячих напрямків фронту. На записі один з окупантів скаржиться своєму співрозмовнику, що штурми затримуються, бо приблизно 20 росіян відмовилися виконувати накази. За його словами, ці солдати просто перестали виходити на зв’язок, попри спроби командування вийти на зв’язок.
Його співрозмовник, ймовірно, старший за посадою, відповідає, що й цих «накрутили», та додає, що всіх двадцятьох запишуть у дезертири. У ГУР наголошують, що подібні випадки відмови від участі в штурмах та саботажу наказів стають дедалі частішими серед російських підрозділів на передовій.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...