Окупанти відмовляються воювати проти України, у російських військах почала "працювати" ФСБ, - ГУР Міноборони

Російські окупанти продовжують влаштовувати масштабні демарші військовому керівництву РФ, відмовляючись воювати проти України. Деякі підрозділи навіть висунули вимогу щодо їхнього повернення в місця постійної дислокації. Про це йдеться у заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

ФСБ РФ почала засилати своїх агентів-стукачів у власні війська. "Російські окупанти все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України", – йдеться у заяві розвідки.

Як зазначається, декілька підрозділів 70-го гвардійського мотострілецького полку відкрито відмовилися брати участь у війні проти України. Вони також зажадали від власного керівництва, аби їх повернули у місця постійної дислокації, але командири намагаються усіма силами приховати факти непокори.

"Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію Росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", – зазначили у ГУР.

Також, як дізналася українська розвідка, відділі ФСБ 58-ї загальновійськової армії РФ відправив своїх агентів та інформаторів, які мають виявити та нейтралізувати "ініціаторів відмови від участі у війні".

Спецпідрозділ ГРУ РФ вербує диверсантів в Європі через Telegram і TikTok: Що відомо про схему

четвер, 25 липень 2024, 22:30

Спецпідрозділ Головного управління Генштабу ЗС РФ організовує диверсії в Європі, вербуючи виконавців через Telegram і TikTok, пише розслідувальний центр "Досьє", який отримав доступ до документів, передають Патріоти України. Команда агентів Головного у...

"Бачимо зусилля": Ворог розглядає Запорізький напрямок як "перспективний", має дедлайни, - Братчук

четвер, 25 липень 2024, 22:15

Російське військове керівництво поставило своєму окупаційному контингенту в Україні завдання щодо просування у Запорізькій області на кількох напрямках. Також Кремль вважає цей відрізок фронту "перспективним". Про це заявив представник Української добр...