Окупанти відмовляються воювати проти України, у російських військах почала "працювати" ФСБ, - ГУР Міноборони

Російські окупанти продовжують влаштовувати масштабні демарші військовому керівництву РФ, відмовляючись воювати проти України. Деякі підрозділи навіть висунули вимогу щодо їхнього повернення в місця постійної дислокації. Про це йдеться у заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

ФСБ РФ почала засилати своїх агентів-стукачів у власні війська. "Російські окупанти все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України", – йдеться у заяві розвідки.

Як зазначається, декілька підрозділів 70-го гвардійського мотострілецького полку відкрито відмовилися брати участь у війні проти України. Вони також зажадали від власного керівництва, аби їх повернули у місця постійної дислокації, але командири намагаються усіма силами приховати факти непокори.

"Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію Росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", – зазначили у ГУР.

Також, як дізналася українська розвідка, відділі ФСБ 58-ї загальновійськової армії РФ відправив своїх агентів та інформаторів, які мають виявити та нейтралізувати "ініціаторів відмови від участі у війні".

Уже не той настрій: Дружини окупантів із Бурятії записали звернення до влади з проханням повернути їхніх чоловіків додому (відео)

середа, 29 червень 2022, 7:09

Дружини військових окупаційних військ РФ із Бурятії звернулися до влади з проханням повернути додому їхніх чоловіків із війни в Україні. За їхніми словами, окупанти виснажені "морально та фізично", передають Патріоти України. "Військова частина 46108 з...

ШІ, лазерна зброя, супутники та дрони: Які технології змінять війну в майбутньому

середа, 29 червень 2022, 6:59

Аналітики GlobalData нещодавно опублікували звіт, у якому визначили ключові технологічні тенденції, що впливають на ведення високоінтенсивних бойових дій (ВБД), передають Патріоти України. Можливо, однією з найважливіших технологій, що з'явилися останн...