
Російські окупанти продовжують влаштовувати масштабні демарші військовому керівництву РФ, відмовляючись воювати проти України. Деякі підрозділи навіть висунули вимогу щодо їхнього повернення в місця постійної дислокації. Про це йдеться у заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
ФСБ РФ почала засилати своїх агентів-стукачів у власні війська. "Російські окупанти все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України", – йдеться у заяві розвідки.
Як зазначається, декілька підрозділів 70-го гвардійського мотострілецького полку відкрито відмовилися брати участь у війні проти України. Вони також зажадали від власного керівництва, аби їх повернули у місця постійної дислокації, але командири намагаються усіма силами приховати факти непокори.
"Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію Росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", – зазначили у ГУР.
Також, як дізналася українська розвідка, відділі ФСБ 58-ї загальновійськової армії РФ відправив своїх агентів та інформаторів, які мають виявити та нейтралізувати "ініціаторів відмови від участі у війні".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...