Окупанти відмовляються воювати проти України, у російських військах почала "працювати" ФСБ, - ГУР Міноборони

Російські окупанти продовжують влаштовувати масштабні демарші військовому керівництву РФ, відмовляючись воювати проти України. Деякі підрозділи навіть висунули вимогу щодо їхнього повернення в місця постійної дислокації. Про це йдеться у заяві Головного управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.

ФСБ РФ почала засилати своїх агентів-стукачів у власні війська. "Російські окупанти все частіше відмовляються від виконання наказів командування проводити активні наступальні дії на території України", – йдеться у заяві розвідки.

Як зазначається, декілька підрозділів 70-го гвардійського мотострілецького полку відкрито відмовилися брати участь у війні проти України. Вони також зажадали від власного керівництва, аби їх повернули у місця постійної дислокації, але командири намагаються усіма силами приховати факти непокори.

"Найбільш активних військовослужбовців, які вимагають повернення на територію Росії, сподіваючись на їхню швидку загибель, відправили на найбільш небезпечну ділянку фронту", – зазначили у ГУР.

Також, як дізналася українська розвідка, відділі ФСБ 58-ї загальновійськової армії РФ відправив своїх агентів та інформаторів, які мають виявити та нейтралізувати "ініціаторів відмови від участі у війні".

Скандально відома противниця допомоги Україні йде з Конгресу США - CNN

субота, 4 лютий 2023, 14:41

Представник Республіканської партії Вікторія Спартц від штату Індіана оголосила, що хоче залишити Конгрес США. CNN повідомляє, що противниця виділення Україні військової допомоги не балотуватиметься на жодну посаду у 2024 році, передають Патріоти Украї...

Росіянам довелося слухати український гімн: Українці зламали брифінг МЗС РФ з кіберзахисту (відео)

субота, 4 лютий 2023, 14:00

Українські хакери зламали онлайн-брифінг МЗС Росії з кіберзахисту і зачитували текст "Росія - держава-терорист". Самі ж окупанти не могли нічого вдіяти і просто слухали, час від часу намагаючись вимикати мікрофон. Відео брифінгу з'явилося в YouTube-кан...