
Російські окупанти, які відступають під тиском українського контрнаступу, залишають по собі в окопах міни дистанційної дії. Таку тактику застосовували, зокрема, протягом останніх двох тижнівПро це виданню BBC розповів військовий 47-ї бригади, що воює на південному напрямку. Він назвав ці міни "новою зброєю", передають Патріоти України.
"Коли наші солдати заходять в окопи, вони (росіяни. – Ред.) натискають кнопку – і вона вибухає, вбиваючи наших друзів", – розповів він.
Військовий показав журналісту відео з безпілотника, на якому видно, як українські війська просувалися до російської траншеї. Щойно солдати зайшли, відбувся потужний вибух. Траншея була порожня, але замінована.
Командувач оперативно-стратегічного угруповання військ "Таврія" Олександр Тарнавський зауважив, що ворога недооцінювати не можна, а російські військові продемонстрували "професійні якості", не дозволивши українським військам "швидко просуватися вперед". Сили оборони наразі намагаються долати багатошарові мінні поля та укріплені оборонні рубежі.
Водночас у матеріалі зазначили, що останні непідтверджені повідомлення у США дають змогу припустити, що основний удар контрнаступу почався. Інститут вивчення війни повідомив, що українські сили, схоже, прорвали "деякі заздалегідь підготовлені російські оборонні позиції".
Українські удари по цілях на території Росії, зокрема по об'єктах у районі Москви та Московському нафтопереробному заводу, здійснювалися із використанням розвідувальної інформації, наданої Сполученими Штатами. Про це повідомляє видання Financial Times ...
Очільник Білого дому був "надзвичайно вражений і сповнений ентузіазму" щодо української кампанії повітряних ударів вглиб російської території, пише Financial Times з посиланням на власні джерела, передають Патріоти України. За словами співрозмовників в...