
Підрозділи російських найманців в районі окупованого населеного пункту Жолобок намагаються відтіснити українську армію під тиском стрілецької зброї, мін і ВОГ (осколковий боєприпас для гранатометів), змушуючи передові підрозділи української армії покинути зайняті позиції, після чого зайняти їх самим. Про це повідомляють журналісти турецького інформаційного агентства TRT, публікуючи відео матеріалу з передової на Донбасі, передають Патріоти України.
Журналісти турецького агентства зазначають, що в порушення Мінських угод російські найманці просунулися впритул до Бахмутськой трасі. У бесіді з українськими військовими на передовій їм вдалося з'ясувати, що найманці використовують вогонь посеред дня і ночі, постійно обстрілюючи позиції ЗСУ. "Вони хочуть розібрати наші позиції, так як ми їм, як кістка в горлі. Вони хочуть, щоб ми відійшли далі і вони зайняли наші позиції", - зазначив один з бійців.
Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...
Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...