Вранці понеділка, 27 березня у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області пролунали вибухи, внаслідок чого зруйновано одразу декілька будівель, які окупували росіяни. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
За інформацією місцевих жителів, прилетіло по гуртожитку автомоторного технікуму, де перебували російські військові. Як розповіли очевидці, після "прильоту" окупанти "вибігали у двір просто в трусах, у них паніка".
Також, за даними журналіста, зруйнована будівля так званої Держслужби безпеки окупаційної "влади". "Розташувалася ДСБ у кількох будівлях. Керівники перебувають у віджатому корпусі колишнього вишу - Мелітопольського відокремленого підрозділу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій на проспекті 50-річчя Перемоги. Його обнесли металевою огорожею. У цих будівлях спостерігаються руйнування після прильотів", - написав Цаплієнко.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...