Вранці понеділка, 27 березня у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області пролунали вибухи, внаслідок чого зруйновано одразу декілька будівель, які окупували росіяни. Про це повідомив військовий журналіст Андрій Цаплієнко, передають Патріоти України.
За інформацією місцевих жителів, прилетіло по гуртожитку автомоторного технікуму, де перебували російські військові. Як розповіли очевидці, після "прильоту" окупанти "вибігали у двір просто в трусах, у них паніка".
Також, за даними журналіста, зруйнована будівля так званої Держслужби безпеки окупаційної "влади". "Розташувалася ДСБ у кількох будівлях. Керівники перебувають у віджатому корпусі колишнього вишу - Мелітопольського відокремленого підрозділу Запорізького інституту економіки та інформаційних технологій на проспекті 50-річчя Перемоги. Його обнесли металевою огорожею. У цих будівлях спостерігаються руйнування після прильотів", - написав Цаплієнко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...