Окупанти вилакали все: Столиця Криму незабаром залишиться геть без водних запасів, - Березовець

Російські військові бази в Степовому Криму, створені для вторгнення в материкову Україну, з десятками тисяч вояків та тисячами одиниць бронетехніки забирають усю вологу з надр та водосховищ спраглого півострова.

Політолог Тарас Березовець з посиланням на власні джерела повідомляє, що в Сімферопольському водосховищі води залишилося приблизно на 18 днів, повідомляють Патріоти України.

Жителі окупованого Криму в соціальних мережах також обговорюють питання пересохлого Сімферопольського водосховища. Уже зараз комунальники подають в будинку рідину бурого кольору з великою кількістю домішок.

Глава підприємства "Вода Криму" Володимир Баженов 16 вересня визнавав, що через сильне обміління згаданого водосховища влада тимчасово анексованого Криму не може брати більше 34 000 кубометрів води на добу. За словами чиновника, врятувати ситуацію можуть тільки рясні опади. У Мережі вже показали фото Сімферопольського водосховища, як воно виглядало 20 вересня:


"На 100% це неможливо": Пролунала тривожна заява про захист українських міст

субота, 27 червень 2026, 11:26

Повністю захистити українські міста від атак FPV-дронів наразі неможливо, оскільки ефективних систем протидії таким безпілотникам у світі поки не існує. Про це в ефірі «Ранок.LIVE» заявив військовий Ігор Луценко, передають Патріоти України. За його сло...

Стане трохи легше? "Флеш" пояснив, що означає вимкнення ретрансляторів у Білорусі

субота, 27 червень 2026, 9:59

Поплічниця країни-агресорки Білорусь виконала умову українського президента Володимира Зеленського і вимкнула мережу ретрансляторів,завдяки яким Росія керувала своїми ударними дронами в режимі реального часу над західними регіонами України. Але це не о...