Окупанти вирішили "продати" легендарний винзавод у Криму

На десятому місяці повномасштабного російського вторгнення в Україну, окупаційна влада тимчасово анексованого Криму вирішила виставити на аукціон Інкерманський завод марочних вин, передають Патріоти України.

Як зазначається в повідомленні окупаційної влади, на розгляд внесено законопроект, що передбачає проведення аукціону у 2023 році. На аукціон буде виставлено нерухоме майно: будівлі заводських цехів, адміністративні будівлі та склади. Рухоме майно включає насоси, машини для розливу вин, автоцистерни та автонавантажувачі. Всього в переліку майна заводу кілька десятків позицій.

У пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що майно перебуває "в зношеному стані" і буде продано "за ринковою вартістю", з урахуванням ступеня їх фізичного і морального зносу.

Скільки місцева окупаційна влада Севастополя планує виручити за винзавод в прогнозному плані приватизації не зазначається.

Інкерманський завод марочних вин:

Був заснований 1 лютого 1961 року, знаходиться в Інкермані, в Севастополі. Завод входить до складу групи компаній "Інкерман Інтернешнл". Потужність Інкерманського заводу за можливостями одноразового зберігання вин і виноматеріалів становить 1 050 000 декалітрів.

Побив табуреткою брата: У Краснодарі встановили білборд із загиблим в Україні окупантом (фото)

четвер, 9 лютий 2023, 0:29

У Краснодарі встановили білборд із загиблим на війні проти України окупантом Артуром Єгіняном, який кілька років тому був засуджений за побиття табуреткою свого брата. Про це повідомляють місцеві медіа, передають Патріоти України. Єгіняна пішов на фрон...

Теми обговорення були дуже дивними: Путін несподівано вночі скликав Радбез РФ

середа, 8 лютий 2023, 23:42

Пізно увечері в середу, 8 лютого, російський президент Володимир Путін вирішив зібрати нараду з постійними членами Ради безпеки. Офіційно головними темами наради називають підвищення пожежної безпеки та зниження ризиків паводків. Про це повідомляють ро...