Окупанти виводять війська з Василівки Запорізької області, але Енергодар досі в кільці, - депутат

Російські окупанти виводять свої війська з Василівки Запорізької області. Водночас вони продовжують утримувати кільце навколо Енергодара. Про це розповів депутат Запорізької райради Дмитро Кирильчук в ефірі Espreso TV. Він зазначив, що Василівка відкриває пряму дорогу захисникам України на Енергодарському напрямку, передають Патріоти України.

Ситуація на цьому напрямку навколо Запорізької АЕС дуже динамічна, додав Кирильчук. Там відбуваються постійні тактичні пересування та перегрупування ворога.

"І на тлі повідомлень, що з того чи іншого населених пунктів виходять окупанти, наприклад, як вони вийшли з Михайлівки, Інженерного, Пологів, то тут спостерігається інший фактор – тактичного перегрупування противника, тобто зміна одного роду військ на інші", – розповів депутат.

Він нагадав, що 1 грудня на Василівському напрямку гауляйтери оголосили про евакуацію, до якої спочатку готували лише цивільне населення.

"А сьогодні наші хлопці повідомили, що саме у Василівці вже відомо про відхід російських військ", – сказав Кирильчук. За його словами, Василівка – це відкриття прямої дороги для Збройних сил України на Енергодарський напрямок. "Адже вже кілька днів відзначається і простежується ситуація, що окупанти, відходячи з цього напрямку, продовжують тримати кільце навколо Енергодара", – зазначив Кирильчук.

"Воду оставили в 19 км от нас, между минными полями": Окупант поскаржився дружині на погане забезпечення (аудіо)

четвер, 8 червень 2023, 20:54

Російські окупанти жаліються на погане забезпечення їхньої армії і готові самовільно покинути частини. Про це йдеться в перехопленій розмові окупанта зі своєю, мабуть, дружиною. Запис розмови оприлюднило Головне управління розвідки Міністерства оборон...

"Ми святіші за Папу Римського": Російський генерал вразив цинічною заявою

четвер, 8 червень 2023, 19:27

Російський професор, генерал Євгеній Бужинський після підриву Каховської ГЕС пропонує вчинити ще один теракт - знищити Київську ГЕС, щоб загинуло якомога більше українців. Кровожерливому росіянину не сподобалось те, що "українці живуть мирним життям", ...