Окупанти вже кілька днів глушать мобільний зв’язок у Мелітополі: Федоров розповів, що там відбувається

Російські загарбники вже три дні поспіль глушать мобільний зв’язок у тимчасово окупованому Мелітополі Запорізької області. Як повідомив міський голова Мелітополя Іван Федоров в ефірі інформаційного телемарафону, зазвичай таке стається під час перекидання військової техніки та боєприпасів через місто, передають Патріоти України.

"Останні три дні в Мелітополі окупанти регулярно вимикають мобільний зв’язок повністю, глушать його. Це вони зазвичай роблять, коли йде перекидання військової техніки, боєприпасів через місто. Вони вважають, що нашим спецслужбам тоді буде важче дізнаватись про цю інформацію, але це неправда", – акцентував Федоров.

Також він розповів, що на тимчасово окупованій території Запорізької області надкритична ситуація в медичній сфері, оскільки російські окупанти розмістили практично у всіх лікарнях або військові шпиталі, або казарми.

"Жодна лікарня, окрім мелітопольської, майже не працює на тимчасово окупованій території через те, що окупанти повністю їх захопили під свої шпиталі. Мелітопольська лікарня сьогодні працює, але деякі відділення також окупували загарбники. І сьогодні, наприклад, колишню центральну районну лікарню або дитячу лікарню окупанти повністю контролюють, розміщують там або свої поранених, або використовують як казарми", – підкреслив Федоров.

Він додав, що жителі на тимчасово окупованій території не тільки не можуть отримати медичну допомогу, але навіть не можуть виїхати звідти. "Наші мешканці страждають і виїхати їм також сьогодні дуже важко. Сьогодні п’ятий день окупанти не випускають чоловіків з тимчасово окупованої території через Василівку", – сказав Федоров.

"Логічний кінець": Тука заявив, що Крим перетвориться на острів тижнів за два

субота, 27 червень 2026, 6:33

Тимчасово окупований Крим у стані хаосу. Повне транспортне блокування може бути досягнуте вже приблизно за два тижні. ЗСУ перетворюють окупований півострів на острів, передають Патріоти України. За останні півтора тижні стрімко послаблюються загарбані ...

Ракети "Фламінго" атакували Волгоград, чотири "дольоти" по стратегічному підприємству – OSINT

субота, 27 червень 2026, 6:05

Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...