Триває війна в Україні, і головний сержант роти бригадної розвідки 93-ї бригади Збройних сил України "Холодний Яр" Антон "Шизік" розповів про ситуацію довкола Часового Яру і зауважив, що Сили оборони постійно намагаються вибити ворога, передають Патріоти України.
Про це він сказав в ефірі "Київ24", відповідаючи на запитання щодо ситуації довкола міста та каналу Сіверський Донець-Донбас.
Військовослужбовець зазначив, що ситуація стабільно напружена. "Хлопці тримаються… Але ворог постійно намагається прорвати на Часовому Яру у нас лівий фланг. Противник, ми давно вже знаємо, що пройшов канал, зайшов у ліс. Намагаємося його вибити постійно", - зазначив "Шизік".
На уточнення щодо того, чи перетнув ворог канал, він сказав: "Так, ворог перетнув. Це наш лівий фланг. Він перетинає, ми його вибиваємо знову. Але є певна кількість ворога, яка закріпилася". Водночас, за словами "Шизіка", таке закріплення на позиціях може бути буквально на кілька годин, після чого ворога мають вибити.
У базі сайту Миротворець зʼявився профайл народної депутатки, заступниці голови комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки, оборони та розвідки Мар'яни Безуглої, передають Патріоти України. Як зазначається, нардепка свідомо дискредитувала органи держа...
Велика Британія планує звернутися до кількох європейських країн із закликом до дій, спрямованих проти так званого тіньового флоту нафтових танкерів, які Росія використовує для обходу міжнародних санкцій. . Як йдеться в матеріалі Bloomberg, кілька уряд...