
Російські окупанти на одному з напрямків пішли у наступ, однак перед тим забули залити мастило у двигун БМП. У результаті техніка заглохла посеред поля. Українські воїни розбили ворога, а БМП забрали у якості трофея. Про це у відео розповів один з учасників бою, передають Патріоти України.
На одному з напрямків російські окупанти пішли у наступ на позиції українських воїнів, однак забули перед тим перевірити свою техніку. У результаті у розпал бою одна з ворожих БМП заглохла: окупанти забули залити мастило у двигун.
БМП з символом російської агресії "V" на борту була взята ЗСУ як трофей і тепер попрацює на нашу перемогу. "Дивіться, що у нас з'явилося новеньке... Бачите цей символ? Знайомий, правда? Новенька! Готова до роботи - ну, майже. Москалі забули залити мастило у двигун - відповідно, вона різко зупинилася під час наступу. Наші хлопці все зробили, москалів прогнали - хто встиг втекти. А цю техніку привезли і після невеличкого ремонту вона буде готова лупити попередніх власників", - розповів учасник бою.
Українська компанія Fire Point, один із найбільших виробників ударних безпілотників в Україні, оголосила про вихід у сферу протиракетної оборони. Новий напрям передбачає створення системи Freyja, яка, за заявами розробників, може коштувати приблизно у ...
МіГ-29 Повітряних сил, який виконував бойове завдання на Полтавщині, передають Патріоти України з посиланням на Повітряні сили ЗСУ . ПС ЗСУ підтвердили уточнюють, що пілот катапультувався, зв'язався з пошуково-рятувальною командою та був доставлений д...