Окупанти заявляють, що вже покидають Сватове на Луганщині, - Казанський

Окупанти заявляють, що вже покидають місто Сватове Луганської області. Вороги кажуть, що їхні війська вже вийшли з міста. Російські пропагандисти сказали про це 10 вересня. Також стверджують, що нібито наша армія буде чинити "репресії" проти тих, хто сприяв окупантам, передають Патріоти України.

Росіяни заявили, що втекли зі Сватового

"Наші війська вже покинули місто", – сказав російський окупант. Ворог заявив, що нібито "колони цивільних машин" евакуюються зі Сватового. Він додав, що нібито тікають всі колаборанти, які жили в місті.

У телеграм-каналі "Оперативний ЗСУ" пояснили, чому окупанти метушаться. Зокрема, через те, що Сватове на Луганщині розташоване всього за 50 кілометрів від Куп'янська, який Збройні Сили України вже деокупували.

Мадяр не відмовиться притиснути ворога? - Адвокат інкасаторів Ощадбанку у справі "золотого конвою" вимагає арешту Орбана

субота, 27 червень 2026, 14:34

Адвокат українських інкасаторів вимагає арешту експрем’єра Віктора Орбана у справі про незаконне затримання українських громадян, передають Патріоти України з посиланням на 24.hu. Згідно з вимогами, у справі про так званий «золотий конвой» слідчим необ...

Експерт пояснив, чим так важлива Кінбурнська коса і як там розвиваються наразі воєнні дії

субота, 27 червень 2026, 14:08

Росіяни використовують Кінбурнську косу, щоб запускати безпілотники, вессти радіоелектронну розвідку та встановлювати засоби РЕБ, щоб заважати роботі українських повітряних і надводних дронів. Про це в етері Київ24 розповів військовослужбовець ЗСУ, вій...