Окупанти залишились без світла: У Бердянську партизани підірвали лінію електропередач і підстанцію

У тимчасово окупованому російськими загарбниками Бердянську Запорізької області партизани підірвали лінію електропередач та підстанцію. Завдяки діям підпілля військові злочинці залишилися без світла. Про це повідомили у Бердянській міськраді, передають Патріоти України.

Наголошується, що ніч у місті пройшла спокійно. "Вчора ввечері бердянці знову чули звуки вибухів, після чого в окремих мікрорайонах міста відбувалися перебої з електропостачанням", – сказано в повідомленні.

За інформацією міськради, вранці 14 грудня частина міста все ще була без світла. "Інформації від окупаційної влади щодо термінів відновлення – як завжди немає. Віримо в нашу українську армію і чекаємо Бердянськ вдома!" – додали у міськраді.

Водночас у Telegram-каналі "Інформаційний опір" розповіли, що зухвалу акцію відплати провели партизани. "У тимчасово окупованому Бердянську партизани підірвали ЛЕП і підстанцію, котрі живили Косу, де дислокувалися загарбники", – йдеться у повідомленні.

Крім того, відомо, що саме Бердянську косу військові Росії обрали для дислокації нещодавно мобілізованих, а також офіцерського складу.


"Терпіння не безмежне": Україна попередила про можливий перегляд переговорної позиції

вівторок, 23 червень 2026, 11:23

Україна може переглянути свою нинішню переговорну позицію щодо припинення війни з Росією. Про це під час засідання Ради Безпеки ООН заявив постійний представник України при ООН Andrii Melnyk, передають Патріоти України. За словами дипломата, Київ залиш...

Гондурас зацікавився українськими дронами - новий контракт може здивувати світ

вівторок, 23 червень 2026, 10:56

Українські дрони виходять на новий ринок: їх використають проти злочинності та для аграрного сектору, передають Патріоти України. Гондурас планує закупити українські безпілотники для охорони державних кордонів і боротьби з організованою злочинністю. Пр...