
У тимчасово окупованому російськими загарбниками Бердянську Запорізької області партизани підірвали лінію електропередач та підстанцію. Завдяки діям підпілля військові злочинці залишилися без світла. Про це повідомили у Бердянській міськраді, передають Патріоти України.
Наголошується, що ніч у місті пройшла спокійно. "Вчора ввечері бердянці знову чули звуки вибухів, після чого в окремих мікрорайонах міста відбувалися перебої з електропостачанням", – сказано в повідомленні.
За інформацією міськради, вранці 14 грудня частина міста все ще була без світла. "Інформації від окупаційної влади щодо термінів відновлення – як завжди немає. Віримо в нашу українську армію і чекаємо Бердянськ вдома!" – додали у міськраді.
Водночас у Telegram-каналі "Інформаційний опір" розповіли, що зухвалу акцію відплати провели партизани. "У тимчасово окупованому Бердянську партизани підірвали ЛЕП і підстанцію, котрі живили Косу, де дислокувалися загарбники", – йдеться у повідомленні.
Крім того, відомо, що саме Бердянську косу військові Росії обрали для дислокації нещодавно мобілізованих, а також офіцерського складу.
До Державна дума РФ внесено законопроєкт, який пропонує повернути в Росії смертну кару, зокрема для осіб, засуджених за корупційні злочини, передають Патріоти України. Ініціатива передбачає розширення застосування найвищої міри покарання, яка в Росії ф...
Росія повністю заборонила ввезення рибної продукції з Вірменії. Відповідне рішення ухвалив Россільгоспнагляд, пояснивши його виявленими порушеннями у двох вірменських підприємств, передають Патріоти України. Як повідомляється, під заборону потрапили ос...