Окупанти залишились без великих мостів на Херсонщині, робота HIMARS дала результати

На Херсонщині окупанти залишились практично без великих мостів, які зруйнували ЗСУ завдяки реактивним системам залпового вогню HIMARS, лишились тільки пішохідні переходи, заявили оперативне угруповання військ "Каховка", речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук, передають Патріоти України.

Дослівно: "Ситуація на тимчасово окупованій території Херсонщини вкрай непроста. Великі та жахливі HIMARS знищили практично всі великі мости (Антонівський залізничний, автомобільний та Новокаховський)".

Деталі: Повідомляється, що вцілілими наразі є лише пішохідні переходи. Таким чином, російські загарбники виявились відрізаними від постачання озброєння та особового складу з території Криму.

Також речник голови Одеської ОВА Сергій Братчук розказав про ситуацію на Херсонщині станом на зараз. Пряма мова Братчука: "Берислав. Влучання в машзавод, там де базування русні. Влучання в пост, де базувалася русня біля маячанського північно- Кримського каналу. Влучання в переправу у Львове (Бериславський район). Там усе, що було — мінуснулося. Гаврилівка, Бериславський район. Мінус БК".

"До цього треба готуватися": Буданов зробив заяву про відносини з РФ після війни

субота, 27 червень 2026, 9:35

Є абсолютно різні варіанти того, як можуть скластися відносини між Україною та Росією після війни. Наразі зарано про це говорити, але треба готуватися до того, що РФ завжди буде нашим "сусідом". Як повідомляє РБК-Україна, про це керівник Офісу президен...

Під прицілом вся глибина Кримського півострова: Названо пріоритетні цілі для ураження

субота, 27 червень 2026, 9:06

Сили оборони України продовжують системно завдавати ударів по військовій логістиці російських окупантів у тимчасово окупованому Криму. Основними цілями залишаються транспортні маршрути, якими російська армія перекидає бронетехніку, паливо та інші ресур...