
Українські сапери зі складу підрозділів, що діють на Запорізькому напрямку, знешкодили п’ять російських протипіхотних мін на шляху представників місії МАГАТЕ на Запорізькій АЕС, які прямували на ротацію. Про це повідомив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський, передають Патріоти України.
«Сапери зі складу підрозділів, що діють на запорізькому напрямку, знешкодили п’ять російських протипіхотних мін на шляху місії», – написав Тарнавський.
В пресцентрі Сил оборони Таврійського напрямку зазначають, що російська сторона пройшла по непідконтрольній Україні українській території приблизно півтора кілометри, аналогічно тому як проходила наша сторона зі свого боку, коли попереду сапери. При цьому не було жодної детонації.
«Це говорить про те, що Україна дотримується міжнародних стандартів і ділянка, яка призначена для обміну міжнародними експертами не закидується мінами. Чого не скажеш про Росію. П’ять мін ми сьогодні знешкодили протягом останніх пів години на останній ділянці в 100-150 метрів, яка межує з підірваним мостом», – йдеться у повідомленні.
У київській лікарні обірвалося життя 30-річної Дар’ї Гончар та її матері. Жінки отримали важкі поранення під час російського обстрілу столиці в ніч проти 2 червня, намагаючись дістатися укриття, передають Патріоти України з посиланням на медіа «#ШОТАМ»...
У Державній думі Російської Федерації пролунала ініціатива щодо запровадження повноцінних уроків початкової військової підготовки для школярів, починаючи з 5 класу, передають Патріоти України. За словами членів профільного комітету з питань СНД, дітей ...