Окупанти запустили менше ракет, ніж узимку: Розвідка Британії назвала можливу ціль нової атаки РФ на Україну

Росія, ймовірно, відходить від ударів великої дальності по Україні. В атаці, що відбулася 28 квітня, - першій від початку березня 2023 року, брала участь менша кількість ракет, ніж у зимовий період, і навряд чи вона була спрямована на енергетичну інфраструктуру України передають Патріоти України.

Вірогідно, метою держави-терориста було перехоплення українських резервних підрозділів та військових постачань, нещодавно наданих Україні. Таке припущення зробили у зведенні британської розвідки на 29 квітня, опублікованій у Twitter Міністерства оборони Британії.

"Росія використовує неефективний процес цілевказівки та віддає пріоритет ймовірній військовій необхідності, а не запобіганню супутньої шкоди, включаючи загибель цивільного населення", – наголосили у розвідці іноземної держави. Там нагадали: попри на те, що Україна збила більшість ракет, загинуло щонайменше 25 цивільних осіб.

Королівський дарунок Україні: Як шведські літаючі радари ASC-890 на службі ЗСУ змінять війну проти російських загарбників (відео)

четвер, 30 травень 2024, 3:25

Як вже писали ПУ, Швеція оголосила про новий пакет військової допомоги Україні на 13 млрд шведських крон (близько 1,23 млрд доларів), який стане найбільшим із початку повномасштабного вторгнення РФ. 16-й пакет військової допомоги включає навіть те, чог...

"Только сделали и, бл*дь, в другое место": Окупанти жаліються, що їм на Бєлгородщині дали наказ рити окопи (аудіо)

середа, 29 травень 2024, 23:16

Російські окупанти жаліються, що їх перекидають “з місця на місце” у Бєлгородській області. Там їм доводиться рити окопи, після чого їх посилають “відпрацьовувати” іншу територію. Про це свідчить розмова окупанта з його дружиною, яку перехопило ГУР Мін...