"Окупанти записують у блокнот тих, хто "проти": Гайдай розповів про "референдум" на Луганщині

Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай повідомив, що на окупованих територіях росіяни ходять по домівках українців і під прикриттям так званих референдумів шукають чоловіків. Про це Гайдай розповів у Telegram, передають Патріоти України.

"Стартувало "голосування" на "організованих місцях у придомових територіях". Простіше - заповнюють якісь папірчики на кухнях у квартирах та дворах. Виглядає це вкрай дивно. Конфіденційністю і не пахне. "Голосують" на кухні та у дворі. Окупанти позакривали міста на виїзд, людей не випускають, щоб не втрачати "голоси", - розповів Гайдай.

Він додав, що від людей в окупанції отримав інформацію, що так звані "комісії" супроводжують люди зі зброєю. В разі невідкриття дверей в квартири - погрожують їх вибити. Коли в "бюлетені" людина ставить галочку навпроти "НІ", - її записують до "блокноту". "Голосувати" можна без паспорту, бо "ми тєбя і так знаєм".

За його словами, поквартирний/подворовий обхід - це суто заради перевірки помешкань на виявлення чоловіків: "Окупанти просто шукають "гарматне м'ясо".

Глава ОВА зазначив, що за участь та організацію псевдореферендуму передбачена відповідальність: "Покарано буде всіх причетних".


Кремль призначив верховного гауляйтера анексованих територій України

четвер, 6 жовтень 2022, 7:00

У Росії призначили куратора незаконно анексованих територій Донецької, Луганської, Херсонської та Запорізької областей. Про це пише російська РБК. . Прем'єр-міністр РФ Михайло Мішустін підписав указ про те, що «розвитком нових територій» керуватиме ...

Під Путіним "захитається крісло", в РФ починається війна всіх проти всіх, - експерт

четвер, 6 жовтень 2022, 6:53

Після провалів на Харківщині, втрати Лиману і систематичної втрати територій на Херсонщині у країні-агресорці Росії починають шукати винних у своїх бідах. У РФ незадоволені поразками, і всередині держави посилюються внутрішні протиріччя, передають Пат...