Окупанти завдали нового ракетного удару по Дніпропетровській області, є загиблі та поранені

У четвер, 31 березня, у Дніпропетровській області було завдано ракетного удару по військовій частині. Про це повідомив губернатор Валентин Резніченко, передають Патріоти України.

За його даними, двоє людей загинули, п'ятеро - поранені. Знищено адмінбудівлю та склад із пальним. Постраждалих госпіталізовано, на місці тривають рятувальні роботи та боротьба з пожежею.

30 березня російські окупаційні війська обстріляли територію Апостолівської громади на Дніпропетровщині з боку Херсонської області. Увечері того ж дня ворог завдав удару з повітря і в Дніпрі. Ракети влучили до нафтобази, повної палива.

Мер Дніпра Борис Філатов вкотре звернувся до городян із приводу публікацій у соцмережах інформації та фотографій місць вибухів. Тим, хто робитиме такі речі, загрожує серйозне покарання.

ЗСУ уразили центр космічного зв'язку в Росії та низку інших об'єктів - Генштаб

понеділок, 22 червень 2026, 14:04

Українські військові 21-22 червня завдали нових ударів по важливих об’єктах російських загабників. Про це повідомив Генштаб ЗСУ в понеділок, передають Патріоти України. . Генеральний штаб Збройних сил України (ЗСУ) заявив про ураження в ніч проти 21 ч...

ШІ оцінив реальний зріст Путіна, врахувавши всі хитрощі іміджмейкерів закомлексованого диктатора

понеділок, 22 червень 2026, 13:38

Реальний зріст російського диктатора Володимира Путіна вже багато років залишається предметом дискусій, зазначають Патріоти України. Чимало спостерігачів переконані, що очільник Кремля болісно сприймає цю тему, а його оточення всіляко намагається прихо...