Окупанти завдали нового ракетного удару по Дніпропетровській області, є загиблі та поранені

У четвер, 31 березня, у Дніпропетровській області було завдано ракетного удару по військовій частині. Про це повідомив губернатор Валентин Резніченко, передають Патріоти України.

За його даними, двоє людей загинули, п'ятеро - поранені. Знищено адмінбудівлю та склад із пальним. Постраждалих госпіталізовано, на місці тривають рятувальні роботи та боротьба з пожежею.

30 березня російські окупаційні війська обстріляли територію Апостолівської громади на Дніпропетровщині з боку Херсонської області. Увечері того ж дня ворог завдав удару з повітря і в Дніпрі. Ракети влучили до нафтобази, повної палива.

Мер Дніпра Борис Філатов вкотре звернувся до городян із приводу публікацій у соцмережах інформації та фотографій місць вибухів. Тим, хто робитиме такі речі, загрожує серйозне покарання.

Качинський повернув орден Україні: Портников пояснив, чому це поганий сигнал

субота, 27 червень 2026, 12:28

Рішення лідера польської опозиційної партії «Право і справедливість» (PiS) Ярослава Качинського повернути Україні орден Ярослава Мудрого II ступеня викликає жаль і вийшла за межі історичної пам’яті. Таку думку висловив журналіст і публіцист Віталій Пор...

"Настане момент": Сирський назвав єдину умову, за якої може настати перелам у війні

субота, 27 червень 2026, 11:58

Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський під час спілкування з іноземними медіа детально окреслив стратегічні цілі Сил оборони та умови для закінчення бойових дій. Попри значні втрати ворога та вдалі українські удари по російській логістиці генерал нар...