
У четвер, 31 березня, у Дніпропетровській області було завдано ракетного удару по військовій частині. Про це повідомив губернатор Валентин Резніченко, передають Патріоти України.
За його даними, двоє людей загинули, п'ятеро - поранені. Знищено адмінбудівлю та склад із пальним. Постраждалих госпіталізовано, на місці тривають рятувальні роботи та боротьба з пожежею.
30 березня російські окупаційні війська обстріляли територію Апостолівської громади на Дніпропетровщині з боку Херсонської області. Увечері того ж дня ворог завдав удару з повітря і в Дніпрі. Ракети влучили до нафтобази, повної палива.
Мер Дніпра Борис Філатов вкотре звернувся до городян із приводу публікацій у соцмережах інформації та фотографій місць вибухів. Тим, хто робитиме такі речі, загрожує серйозне покарання.
У тимчасово окупованому Mariupol повідомляється про серйозну паливну кризу, яка, за словами місцевих посадовців, фактично вплинула на роботу транспорту, логістики та базових міських послуг, передають Патріоти України. Про ситуацію заявив в.о. голови Ма...
Об'єкт був критично важливою ланкою залізничної гілки Керч — Джанкой, якою російські війська перекидали техніку, пальне та боєприпаси. У ніч проти 23 червня підрозділи ССО остаточно ліквідували залишки цієї переправи разом із ворожою ремонтною технікою