
У четвер, 31 березня, у Дніпропетровській області було завдано ракетного удару по військовій частині. Про це повідомив губернатор Валентин Резніченко, передають Патріоти України.
За його даними, двоє людей загинули, п'ятеро - поранені. Знищено адмінбудівлю та склад із пальним. Постраждалих госпіталізовано, на місці тривають рятувальні роботи та боротьба з пожежею.
30 березня російські окупаційні війська обстріляли територію Апостолівської громади на Дніпропетровщині з боку Херсонської області. Увечері того ж дня ворог завдав удару з повітря і в Дніпрі. Ракети влучили до нафтобази, повної палива.
Мер Дніпра Борис Філатов вкотре звернувся до городян із приводу публікацій у соцмережах інформації та фотографій місць вибухів. Тим, хто робитиме такі речі, загрожує серйозне покарання.
В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...
Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...