
Ввечері 1 квітня окупанти завдали ракетного удару по Одещині. По населеному пункту в Одеському районі випустили одразу 3 ракети, повідомляють Патріоти України із посиланням на Телеграм-канал голови Одеської ОВА Максима Марченка.
За словами голови ОВА, вдарили росіяни по населеному пункту під Одесою із території окупованого Криму. Де впали ракети, поки не розголошують. "Ми так цього не залишимо. Я обіцяю, що вони пошкодують за кожен пуск ракет та за кожен обстріл нашої землі", – наголосив Максим Марченко.
. Екіпажі українських винищувачів Повітряних сил завдали авіаудару по пункту управління БпЛА "Молнія" російських окупантів. Зокрема уразили місце дислокації противника авіабомбами GBU-62 на Східному напрямку фронту, передають Патріоти України. . У ре...
Після нічної атаки Росії 28 червня в Дарницькому районі Києва вибухотехніки вилучили бойову частину ракети, яка впала впритул до житлової багатоповерхівки, передають Патріоти України з посиланням на пресслужбу поліції Києва. Повідомлення про виявленн...