
Ввечері 1 квітня окупанти завдали ракетного удару по Одещині. По населеному пункту в Одеському районі випустили одразу 3 ракети, повідомляють Патріоти України із посиланням на Телеграм-канал голови Одеської ОВА Максима Марченка.
За словами голови ОВА, вдарили росіяни по населеному пункту під Одесою із території окупованого Криму. Де впали ракети, поки не розголошують. "Ми так цього не залишимо. Я обіцяю, що вони пошкодують за кожен пуск ракет та за кожен обстріл нашої землі", – наголосив Максим Марченко.
Навколо Москви зводиться нове кільце ППО з комплексів С-400 для протидії можливим балістичним ударам України. Одну з позицій знайшли на ділянці проекту доньки Путіна, передають Патріоти України з посиланням на російську службу Радіо Свобода. Нове кільц...
У тимчасово окупованих Олешках Херсонської області російські окупаційні сили посилили перевірки цивільного населення. Про це повідомили активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, містом пересуваються двоє чоловіків у ...