
Російські окупаційні війська 20 квітня завдали чергового ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, є постраждалі. Про це в Telegram проінформував голова ОВА Олег Кіпер, передають Патріоти України.
"Ворог не припиняє терор мирного населення. Внаслідок чергового ракетного удару по Одесі виникли пожежі в приватному секторі. Зруйновано житлові будинки, в одному з яких знаходилися жінка з дитиною. Їх вдалося врятувати", – написав Кіпер о 17.58.
За його словами, поки що відомо про двох дорослих з легкими пораненнями, вони відмовилися від госпіталізації. "Постраждалу трирічну дитину ушпиталено. Медики надають усю необхідну допомогу", – додав голова Одеської ОВА.
За даними сайту alerts.in.ua, повітряна тривога в Одеській області тривала з 16.19 до 16.43. Про авіаракету з Чорного моря в напрямку Одеської області Повітряні сили ЗСУ попереджали в Telegram о 16.31.
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...
Так звана "бусифікація" у Пензенській області Росії не початок альтернативної загальної мобілізації, а експеримент російської влади. Його метою є оцінити готовність суспільства реагувати на примусове затримання чоловіків і схиляння їх до укладання конт...