
Російські окупаційні війська 20 квітня завдали чергового ракетного удару по Одесі, виникли пожежі, є постраждалі. Про це в Telegram проінформував голова ОВА Олег Кіпер, передають Патріоти України.
"Ворог не припиняє терор мирного населення. Внаслідок чергового ракетного удару по Одесі виникли пожежі в приватному секторі. Зруйновано житлові будинки, в одному з яких знаходилися жінка з дитиною. Їх вдалося врятувати", – написав Кіпер о 17.58.
За його словами, поки що відомо про двох дорослих з легкими пораненнями, вони відмовилися від госпіталізації. "Постраждалу трирічну дитину ушпиталено. Медики надають усю необхідну допомогу", – додав голова Одеської ОВА.
За даними сайту alerts.in.ua, повітряна тривога в Одеській області тривала з 16.19 до 16.43. Про авіаракету з Чорного моря в напрямку Одеської області Повітряні сили ЗСУ попереджали в Telegram о 16.31.
За спостереженнями доктора історичних наук та професора Українського католицького університету Ярослава Грицака, президент РФ Володимир Путін став параноїдальним. Та чи означає це, що росіяни цим скористаються і зможуть влаштувати революцію? Більше про...
Через значні втрати ворог декілька тижнів був вимушений знизити інтенсивність штурмових дій на Покровському напрямку, проте зараз противник почав підтягувати нові резерви піхоти. Про в етері Еспресо та Slawa.TV розповів офіцер бригади "Рубіж" НГУ Волод...