Окупанти завдали ударів відразу по 2 районах Харкова, є постраждалі

Окупанти ввечері 4 серпня безжально обстрілюють Харків. Вони завдали ударів по Шевченківському та Індустріальному районах. Попередньо, є троє постраждалих. Про це розповів глава Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов, передають Патріоти України.

При цьому загроза ударів ще залишається. На місце виїхали бригади екстреної медичної допомоги. Глава ОВА просить людей залишатись в укриттях. "Максимально будьте в укриттях! Загроза залишається", – наголосив Синєгубов.

У місцевих телеграм-каналах близько 21:50 повідомили про щонайменше 3 вибухи. Попередньо, ворог застосував РСЗВ. Перед цим в місті оголосили повітряну тривогу та загрозу артобстрілу.

"Прильоти" у будинок

Мер Харкова Ігор Терехов зазначив, що під потужним обстрілом перебуває Павлове Поле. Біля одного з ринків рятувальники зараз працюють над розмінуванням. Крім того, пошкоджено інфраструктуру одного з житлових будинків. Детальнішу інформацію обіцяють згодом.

Є виклики: Війна в Україні змусила Захід переосмислити концепт протиповітряної оборони, - Business Insider

середа, 24 червень 2026, 16:04

Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....

ЗСУ уразили унікальний завод на Уралі

середа, 24 червень 2026, 15:50

В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...