
Російське командування перекинуло до Мар’їнки Донецької області так звані штурмові підрозділи замість двох десантних частин, які вивели на ротацію. Про це в ефірі телемарафону повідомив керівник об'єднаного пресцентру сил оборони Таврійського напрямку Олексій Дмитрашківський, передають Патріоти України.
"Натомість зайшли штурмові підрозділи Z так звані. На сьогодні почали за принципом "Вагнера" набирати до штурмових підрозділів людей з кримінальним минулим. Існує окремий статут для цих підрозділів, який визначає, що поранених з поля бою не евакуюють. Чому? Для того, щоб не відволікати від штурмових дій особовий склад", - розповів речник.
За словами Дмитрашківського, згідно з ворожими документами, на підготовку штурмових рот російське командування виділяє максимум два тижні.
"До нас потрапили деякі документи, а саме "Положення про штурмові роти Z" 8-ї загальної військової армії РФ. Там зазначено, що на підготовку даних підрозділів виділяється 10-15 днів. Це мало, щоб підготувати якісно для формування колективу, який буде працювати злагоджено. Але в Росії навіть не ведуть облік людей, які загинули у цих підрозділах", - додав він.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...