Окупанти зґвалтували щонайменше п'ятьох дітей, найменшій жертві лише 4 роки, - генпрокурор

Правоохоронці встановили п'ятьох дітей, віком від 4 до 16 років, які стали жертвами сексуального насильства з боку російських окупантів. Про це заявив генеральний прокурор Андрій Костін в інтерв'ю LB.ua, опублікованому у понеділок, 19 вересня.

"Встановлено п'ятьох дітей від 4 до 16 років, які стали жертвами цієї категорії військових злочинів", - зазначив він.

Правоохоронці працюють з дітьми з використанням системи "зелена кімната" - за безпосередньої участі психолога: вона поза візуальним спостереженням дитини, але допомагає, зазначив він.

Генпрокурор додав, що понад 7 тисяч дітей депортовано на непідконтрольну Україні територію, на територію Росії та Білорусі. Ця цифра ґрунтується на заявах родичів, керівників дитячих закладів.
Завданням правоохоронців є ідентифікація цих дітей – наразі було ідентифіковано 5327 дітей, наголосив Костін.
"Цю інформацію ми надсилаємо до Міжнародного комітету Червоного Хреста, тому що можливості у міжнародних інституцій допомогти повернути наших дітей додому об'єктивно є. І вони вищі, ніж процесуальні, які мають наші органи досудового розслідування та Офіс генерального прокурора, тому що ми ефективно фізично дістати можемо лише на території України", - сказав генпрокурор.

"Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту? Не треба вологі мрії росіян сприймати за чисту монету", - журналіст

середа, 1 лютий 2023, 7:54

"Люди, ви коли пишете "Росія хоче влаштувати Бахмут по всій лінії фронту" (у значенні "як перша світова війна"), не забувайте, будь ласка, що вони хотіли Київ за три дні захопити і дійти до Одеси", - пише у своєму блозі Юрій Богданов, передають Патріот...

"Вашингтонські відьми в екстазі": Роспропаганда зганьбилася "містикою" про Зеленського (відео)

середа, 1 лютий 2023, 7:23

Російська пропаганда не втомлюється штампувати нові фейки про українського президента Володимира Зеленського. Вже кілька місяців про українського лідера говорять крізь призму "містики". Цього разу рупори Кремля показали дивний сюжет про Зеленського та ...