Окупанти знищили комбайни в полі і видали їх за танки Leopard (відео)

Російські окупанти заявили, що з ударного вертольота Ка-52 знищили українську бронетехніку під час контрнаступу.

Відповідний ролик опублікувало Міноборони РФ. На кадрах видно, як керовані ракети влучають у техніку. Росіянам розповіли, що це нібито німецькі танки Leopard 2. Проте чітко видно, що на відео – не танки чи БТРи, а розстріляні комбайни, які збирали в полі врожай.Проте навіть самі Z-пропагандисти визнали – на кадрах не танки, а сільськогосподарська техніка.


Комбайни, які РФ назвала

Комбайни, які РФ назвала "Леопардами" і знищила

"Не хочемо нічого стверджувати, проте техніка на опублікованих Міністерством оборони РФ кадрах зі своїм силуетом не схожа ні на жодний танк.

Однак ці силуети найбільше нагадують зернозбиральні комбайни. Про це говорять характерні вивантажувальні шнеки (труби), що високо перебувають, які через своє розташування явно не є знаряддями. Також у "танків" не видно жодних ознак башт.

На другому кадрі удару ракети взагалі чітко видно 4 колеса трактора, схожого на обприскувач John Deere 4830", – йдетсья в одному з пропагандистських телеграм-каналів.

Така ж сама доля спіткала обприскувачі / ©
Така ж сама доля спіткала обприскувачі

Моль у майці та спортивних штанях Adidas: З'явилися рідкісні кадри з Путіним, коли той супроводжував Собчака на відпочинку у Фінляндії (відео)

понеділок, 25 вересень 2023, 4:15

Майбутній російський диктатор у 90-ті роки їздив з Анатолієм Собчаком на острів Торсе на зустріч з імпортером деревини з РФ. Судячи з відео, Володимир Путін мав недбалий вигляд, у такому вигляді його ще не бачили. Фінський мовник Yle показав низку віде...

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...