
Російські окупанти заявили, що з ударного вертольота Ка-52 знищили українську бронетехніку під час контрнаступу.
Відповідний ролик опублікувало Міноборони РФ. На кадрах видно, як керовані ракети влучають у техніку. Росіянам розповіли, що це нібито німецькі танки Leopard 2. Проте чітко видно, що на відео – не танки чи БТРи, а розстріляні комбайни, які збирали в полі врожай.Проте навіть самі Z-пропагандисти визнали – на кадрах не танки, а сільськогосподарська техніка.

"Не хочемо нічого стверджувати, проте техніка на опублікованих Міністерством оборони РФ кадрах зі своїм силуетом не схожа ні на жодний танк.
Однак ці силуети найбільше нагадують зернозбиральні комбайни. Про це говорять характерні вивантажувальні шнеки (труби), що високо перебувають, які через своє розташування явно не є знаряддями. Також у "танків" не видно жодних ознак башт.
На другому кадрі удару ракети взагалі чітко видно 4 колеса трактора, схожого на обприскувач John Deere 4830", – йдетсья в одному з пропагандистських телеграм-каналів.

Російські війська здійснили спробу атакувати українське узбережжя за допомогою кількох безпілотних ударних катерів. Усі ворожі морські дрони були завчасно виявлені та знищені у морі далеко від берега, передають Патріоти України з посиланням на заяву р...
Центр протидії дезінформації спростував повідомлення російської пропаганди про нібито захоплення села Іволжанське на Сумщині, передають Патріоти України. За даними українських військових, населений пункт перебуває під повним контролем Сил оборони Украї...