
На Слов’янському напрямку російські війська готувалися до відновлення наступу. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, передають Патріоти України.
Згідно з інформацією, на Слов’янському напрямку ворог зосередив угруповання, яке нараховувало до 20 батальйонних тактичних груп.
Також окупанти намагалися покращити своє тактичне положення. Для цього вони вели наступ у напрямках на населені пункти Барвінкове та Святогірськ. Проте успіхів там не мали.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що на Донецькому напрямку ворог зосереджував основні зусилля в районі міста Сєверодонецьк.
Під прикриттям вогню артилерії вів штурмові дії у житлових районах східної частини міста. Має частковий успіх, активні бойові дії тривають, – зазначили у Генштабі.
Крім того, розповіли, що ворог вів наступ у напрямках населених пунктів Бахмут, Соледар та Лисичанськ. Там він також не мав успіху, тому відійшов на раніше зайняті позиції.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...