
На Слов’янському напрямку російські війська готувалися до відновлення наступу. Про це повідомили у Генеральному штабі ЗСУ, передають Патріоти України.
Згідно з інформацією, на Слов’янському напрямку ворог зосередив угруповання, яке нараховувало до 20 батальйонних тактичних груп.
Також окупанти намагалися покращити своє тактичне положення. Для цього вони вели наступ у напрямках на населені пункти Барвінкове та Святогірськ. Проте успіхів там не мали.
У Генеральному штабі ЗСУ повідомили, що на Донецькому напрямку ворог зосереджував основні зусилля в районі міста Сєверодонецьк.
Під прикриттям вогню артилерії вів штурмові дії у житлових районах східної частини міста. Має частковий успіх, активні бойові дії тривають, – зазначили у Генштабі.
Крім того, розповіли, що ворог вів наступ у напрямках населених пунктів Бахмут, Соледар та Лисичанськ. Там він також не мав успіху, тому відійшов на раніше зайняті позиції.
Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...
Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...