Окупаційна "влада" Криму подає до суду на ​Сенченка, Чубарова та Джемілєва за водну блокаду захопленого Росією півострова

Влада незаконно окупованого Криму вирішила пред'явити позов щодо нібито водної блокади півострова трьом громадянам України. Йдеться про колишніх депутатів Верховної Ради Андрія Сенченка і Рефата Чубарова, а також чинного – Мустафу Джемілєва. Про це заявив «глава кримського парламенту» Володимир Константинов, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

За словами Константинова, позов буде пред'явлено трьом громадянам України, які неодноразово в ЗМІ заявляли про свою причетність до організації водної блокади, яка «повинна кваліфікуватися не інакше, як спроба геноциду й фізичного знищення людей».

У своєму коментарі «глава кримського парламенту» акцентував увагу на тому, що Рефат Чубаров і Мустафа Джемілєв є ще й «лідерами екстремістської організації» Меджліс кримськотатарського народу.

Також він підкреслив, що відповідальність за водну блокаду несе «як попереднє керівництво України», яке сім років тому санкціонувало перекриття Північно-Кримського каналу, так і нинішнє, яке «продовжує політику щодо недопуску подачі води» в Крим.

Нагадаємо, що нещодавно в ООН закликали Росію негайно припинити окупацію Автономної Республіки Крим та міста Севастополь і повністю виконати відповідні резолюції Генеральної Асамблеї ООН щодо ситуації в Криму.

Б'є далі та потужніше ніж базова модель: Україна проводить державні випробування комплексу "Вільха-М"

середа, 27 жовтень 2021, 23:36

Якщо випробування пройдуть успішно, уже в 2022 році цей ракетний комплекс зможуть отримати на озброєння Збройні Сили України. На одному із полігонів Одеської області зараз відбуваються державні випробування модернізованої ракетної системи залпового вог...

СБУ перевіряє Укрексімбанк на предмет фінансування тероризму – ЗМІ

середа, 27 жовтень 2021, 21:51

Служба безпеки перевіряє можливе фінансування тероризму Укрексімбанком. Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на відповідь Офісу генерального прокурора на відповідний запит редакції, зазначають Патріоти України. . Як зазначається, 19 жовтня п...