Окупований Донбас помирає: Казанський розповів про нову катастрофу у "ЛНР"

Окупанти буквально вбивають регіон і знущаються над місцевими жителями.

У окупованому Луганську. Фото: соцмережі.

Терористи "Л/ДНР" стали відкрито скаржитися на зростання проблем на окупованій частині Донбасу. Відомий український журналіст Денис Казанський на своїй сторінці в соціальній мережі повідомив, що бойовики вже не приховують великих проблем і відкрито розповіли про назрівання катастрофи. У статті від 11 вересня 2019 року в місцевій газеті повідомляється про ризик відключення електрики в зв'язку з важкою ситуацією в Луганських електричних мережах, передають Патріоти України.

У бойовиків зростають заборгованості по зарплатах: людям не платять гроші за чотири місяці. Казанський коментує ситуацію, що склалася і пише, що економіка окупованої території руйнується і гине на тлі боргів із зарплатами. При цьому окупанти буквально вбивають регіон і знущаються над місцевими жителями, покриваючи проблеми брехливими історіями про допомогу братньої Росії.

За злочин відбулася символічним штрафом: Військова ВМСУ з секретним допуском з'їздила до Криму, де спілкувалась з ФСБ

середа, 22 вересень 2021, 20:06

Українська військова, яка має допуск до державної таємниці, отримала 510 гривень штрафу за відвідування тимчасово окупованого Росією Криму і розмову зі співробітниками російських спецслужб. Про це повідомляє одеське видання “Думська”, зазначають Патріо...

Найбільш дивовижного залізничника відсунули від "годівниці": Лещенко більше не входить до наглядової ради «Укрзалізниці»

середа, 22 вересень 2021, 19:39

Кабінет Міністрів вирішив не продовжувати контракт з Сергієм Лещенком у якості члена наглядової ради «Укрзалізниці». Як повідомив у мережі народний депутат Олексій Гончаренко, посади в наглядовій раді позбудуться також Шевкі Аджунер, Андреас Матьє та О...