"Олені оленями": Командир роти ТрО пояснив, чому росіяни зазнали провалу під Києвом

Незважаючи на розмови про міць російської армії, вона зазнала провалу під Києвом й відступила. На початку квітня Київщину було звільнено від окупантів. "Філін" – колишній учасник АТО, командир роти тероборони, який брав участь у березневих боях у районі сіл Мощун і Горенка, назвав причини невдачі росіян, передають Патріоти України.

В інтерв'ю "Українській правді" командир роти ТрО назвав кілька причин, з яких РФ відступила, так і не дійшовши до столиці. "А чому в них не вийшло? Бо олені оленями: йшли колонами, а треба було стати у бойові порядки. Вони навіть у Київ намагалися в'їхати колонами. Ну й отримали…" - розповів "Філін".

Крім того, продовжив він, путінські військові зрозуміли, що ніхто з українців їм не радий, короваями зустрічати їх не будуть. Також були серйозні проблеми з пальним, тож техніка просто не мала змоги доїхати. Тож деякі окупанти навіть просто розбігалися лісами. За словами "Філіна", деякі рашисти досі не знайшли дорогу додому.

На краю прірви? Російські пропагандисти почали моделювати втрату Криму

середа, 24 червень 2026, 6:24

У російському інформаційному просторі почали з'являтися сценарії можливої ізоляції окупованого Криму. Один із воєнних блогерів, якого пов'язують із Міністерством оборони РФ, опублікував схему під назвою «Кримський міст як кінцева мета блокади Криму». П...

Бульбафюрер у скруті між двома Вовами: Лукашенко намагається уникнути загрози війни після ультиматуму Зеленського

вівторок, 23 червень 2026, 21:22

Поточна ситуація створює для білоруського керівництва серйозні ризики, оскільки виконати вимоги України без роздратування Москви неможливо, а ігнорування закликів Києва загрожує перенесенням бойових дій на територію Білорусі, передають Патріоти України...